Zápas roku! Radovan Krejčíř si v base zahrál fotbálek s beznohým vrahem Oscarem Pistoriem!

Díky Radovanovi jsme zase jednou světoví.
Radovan "Messi" Krejčíř vs. Oscar "Buffon" Pistorius
Radovan "Messi" Krejčíř vs. Oscar "Buffon" Pistorius

reklama

Když dojde na jihoafrické mukly, bude našinec pravděpodobně znát jen dva z nich: Oscara Pistoriuse a Radovana Krejčíře.

Pistorius se stal vděčným objektem i pro česká média – soudní přelíčení s ním, během kterého byl odsouzen na pět let za zabití své přítelkyně, sledovala polovina světa doslova v přímém přenosu. Handicapovanému atletovi, který dokázal na protézách konkurovat zdravým běžcům, přineslo pohříchu ještě více pozornosti než úspěchy na atletických oválech.

Radovana Krejčíře pak představovat netřeba – odsouzený podnikatel před devíti lety uprchl během policejní prohlídky svého domu a usídlil se v Jihoafrické republice. Ani tam ale nelenil a vytvořil si obávanou vlivovou síť, která ho ovšem znovu zavála za mříže.

Náhoda tomu chtěla, že dva v Česku nejproslulejší muklové skončili ve stejném vězení v Pretorii a podle dostupných informací jsou z nich dobří přátelé. Jihoafrický deník Daily Sun teď navíc vyrukoval s neuvěřitelným videem, na kterém spolu tyhle dvě vězeňské celebrity čutají fotbálek. Noviny bohužel neuvádějí, kdo z nich předvedl lepší výkon – pravděpodobně dle hesla "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" vyhrál sport.

Tak. A teď prosím vytáhnout z českých vězeňských archivů to slavné video, na kterém Kajínek hraje ping pong s Davidem Rathem... 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Radovan Krejčíř čutá s Oscarem Pistoriem

Hurá! Další nadaný Čech dobyl titulní stranu zahraničního deníku. Foto:

Hurá! Další nadaný Čech dobyl titulní stranu zahraničního deníku.

reklama

reklama