A zase Miley: S Patrickem si natáčí sex na video

Ti dva se hledali, až se našli. Divoká Miley Cyrus a syn herce Schwarzeneggera Patrick (21). Nejdřív to vypadalo jen na sex na jednu noc, jenže... čím víc času spolu trávili, tím víc se jim to líbilo. Teď si společný sex zpestřují natáčením intimních videí. Ale tím to nekončí!
Miley s Patrickem se vzájemně velmi fyzicky přitahují
Miley s Patrickem se vzájemně velmi fyzicky přitahují
instagram

reklama

Kromě divokého sexu došlo i na povídání. Patrick s Miley očividně našli společnou řeč nejen v posteli, i povídání se jim evidentně oběma líbilo, a tak spolu strávili nejen jednu noc, ale i celý další den... a pak se to spolu celé ještě rozhodli znovu zopakovat. A ne jednou. A pak se rozhodli si intimní život zpestřit.

Sexuální hrátky si natáčeli na video a pak se na všechno společně dívali. Na internetové sítě se ale z jejich dovádění zřejmě nic nedostane. Miley se prý svěřila přátelům, že videa z intimních chvilek hned po zhlédnutí okamžitě smazali.

Patrickovi rodiče nejsou z jeho nové přítelkyně moc nadšení. Mají pocit, že Miley jejich synka kazí. Přátelé známého páru to ale vidí přesně naopak. Říkají, že Patrick je ještě větší číslo než Miley, jen se o něm, na rozdíl od ní, dosud moc nevědělo.

Divoký sex a natáčení videí ze sexuálních hrátek není jediné, co páreček plánuje. Momentálně si chtějí nechat udělat tetování na intimních místech.

(iv)

 

 

Ještě něco o Miley Cyrus:

lenka 9 - Obrázek 1

Šok!!! Miley Cyrus si přinesla do studia tvrdé drogy. Snímek uvnitř!

Arnold Schwarzenegger

Arnold se konečně potkal s Miley Cyrus, která randí s jeho synem. Co si o ní myslí?

Tak tohle bude rodinka! Už se těšíme na jejich společné fotky!

Miley a Arnold! To by byla rodinka, co?

Bojí se Madonna stárnout?

4 způsoby jak se Madonna snaží dohnat Miley Cyrus... Bojí se stárnout?

reklama

reklama