Zásnubní fotografie jsou venku! Snoubenec Jennifer Lopez čelí obvinění z nevěry!

Snoubenec Jennifer Lopez zveřejnil na svém Instagramu sérií fotografií, kde si klekl na koleno, aby požádal zpěvačku o ruku! Snímky zveřejnil chvíli poté, co byl obviněn z podvádění. Jak to tedy je?
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
instagram.com/arod/

reklama

Jose Canseco, který s ním kdysi hrál za New York Yankees, obvinil Alexe z nevěry. „Chudák, ona ani netuší, co je vlastně zač. Alex Rodriguez by měl přestat být ku*evníkem a přestat zahýbat Jennifer Lopez,“ napsal v pondělí dopoledne na Twitter jako reakci na sledování reality show World Of Dance, kde zpěvačka vystupovala.

Jennifer Lopez
Autor: instagram.com/jlo Jennifer Lopez

„Podváděl ji 5 měsíců zpět s jeho bývalou ženou Jessicou Sekely. Byl jsem s ním zrovna, když své bývalé manželce zavolal. Jsem ochoten zveřejnit nahrávku z diktafonu jako důkaz, aby bylo všem jasné, že má obvinění jsou oprávněná,“ dodal jeho bývalý spoluhráč.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez se bude konečně vdávat! Už počtvrté!

Zároveň mu nabídl utkat se v boxerském zápase, aby dokázal, že má pravdu. Jose se rozvedl s manželkou v roce 1999 po třech letech manželství. Dvojice na toto šokující obvinění nereaguje.

Jennifer Lopez
Autor: instagram.com/jlo Jennifer Lopez

Zásnubní fotografie ovšem sklízí jednu chválu za druhou. Překvapená Lopez je štěstím bez sebe. Dvojice si řekla své ANO na Bahamách.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!