Zásnubní prsten Katy Perry má cenu přibližně 114 miliónů korun!

Hollywoodský fešák Orlando Bloom (42) požádal svou lásku zpěvačku Katy Perry (34) o ruku. Vymyslel si to dokonale! Přímo na svátek zamilovaných, před očima přátel a hlavně rodiny. Celou tuhle romantiku propálila matka zpěvačky na své sociální síti, ale pojďme se podívat na neobvyklý zásnubní prsten, který zdobí zpěvaččinu ruku!
Zásnubní prstýnek
Zásnubní prstýnek
twitter.com/enews

reklama

Podle spoluzakladatele WP Diamonds Andrewa Browna by prstýnek mohl mít cenu kolem 114 miliónů korun. „Vypadá to na čtyřkarátový růžový diamant, tvarovaný do oválu. Kolem něj je osm bílých diamantů, které jsou umístěny dokola, společně tvoří květinu. Tento prsten je opravdu jedinečný a velmi cenný,“ řekl expert na diamanty Andrew Brown.

Katy Perry a Orlando Bloom se zasnoubili
Autor: twitter.com/UMG Katy Perry a Orlando Bloom se zasnoubili

Vypadá to, že se krasavec Orlando Bloom opravdu překonal. Pro srovnání, zpěvák Justin Bieber dal Hailey Baldwin zásnubní prsten v hodnotě přibližně 11 miliónů korun. Orlando si tak mohl dovolit koupit takových prstenů deset!

Mokasíny podle Katy Perry

Rasismus nebo jen ošklivá bota? Nová obuv značky Katy Perry vyvolala pobouření

Prsten Kim Kardashian vyšel jejího manžela na 36 miliónů korun, takže Bloom by si takové prstýnky mohl pořídit tři. I když se láska nevyjadřuje pomocí hodnoty zásnubního prstýnku, je vidět, že herec nešetřil. Tento krasavec už jednou v chomoutu byl, a to s modelkou Mirandou Kerr, se kterou má osmiletého syna Flynna. A není jediný! Katy Perry má za sebou také jedno manželství, a to s hercem Russellem Brandem.

Katy Perry a Orlando Bloom
Autor: twitter.com/musicnewsfact Katy Perry a Orlando Bloom

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!