Zásnubní prstýnky celebrit: Který je ten nejluxusnější?

Čím dražší, tím lepší. Vybrali jsme pro vás TOP 5 celebrit, které mají ty nejdražší zásnubní prsteny. Který z nich vás oslnil? Za jeden takový prstýnek si člověk může koupit dokonce vilu!
Kim Kardashian
Kim Kardashian
twitter.com/RingsDaily

reklama

Jennifer Lopez

JLo se bude vdávat již počtvrté! Své ano řekla partnerovi Alexi Rodriguezovi po dvouletém vztahu. Budoucí manžel se musel pěkně plácnout přes kapsu, protože zakoupil opravdu obří diamant!

Jennifer Lopez
Autor: instagram.com/jlo/ Jennifer Lopez

Bývalý sportovec podle odborníků pořídil prsten v přepočtu za 23 miliónů korun. Podle všeho má diamant minimálně deset karátů. ‚‚Zářící diamant má hodnotu přibližně 1 milión dolarů,“ svěřila se specialistka na luxusní šperky Lauren McCawley, která oceňovala prsteny například Angelině Jolie, Beyoncé, Amal Clooney nebo Elizabeth Taylor.

Rami a Sami Malek

TOP 10 celebrit, které mají dvojče a netušili jste o tom!

Katy Perry

Hollywoodský fešák Orlando Bloom (42) požádal svou lásku, zpěvačku Katy Perry (34), o ruku. Vymyslel si to dokonale! Přímo na svátek zamilovaných, před očima přátel a hlavně rodiny. Celou tuhle romantiku propálila zpěvaččina matka na své sociální síti, ale pojďme se podívat na neobvyklý zásnubní prsten, který zdobí zpěvaččinu ruku!

Katy Perry a Orlando Bloom se zasnoubili
Autor: twitter.com/UMG Katy Perry a Orlando Bloom se zasnoubili

Podle spoluzakladatele WP Diamonds Andrewa Browna by prstýnek mohl mít cenu kolem 114 miliónů korun. „Vypadá to na čtyřkarátový růžový diamant, tvarovaný do oválu. Kolem něj je osm bílých diamantů, které jsou umístěny dokola, společně tvoří květinu. Tento prsten je opravdu jedinečný a velmi cenný,“ řekl expert na diamanty Andrew Brown.

Kim Kardashian

Basketbalový hráč požádal exotickou krásku o ruku v roce 2011 v Paříži. Poklekl před ní na jedno koleno a požádal Kim o ruku s prstenem, který se může pyšnit obrovským diamantem z patnácti karátů. Sportovec věděl, že chce své lásce darovat obří prsten. Prstýnek jej vyšel na 170 miliónů korun.

Kim Kardashian
Autor: twitter.com/RingsDaily Kim Kardashian

Beyonce

Zpěvačka Beyonce dostala zásnubní prsten od rappera Jay-Z v roce 2018 a má hodnotu neuvěřitelných 105 miliónů korun. 18karátový prsten dělá zpěvačce jen radost!

Beyonce
Autor: twitter.com/GMA Beyonce

Hailey Baldwin 

Poslední příklad je poněkud slabší. U Justina Biebera je to už celkem „slabota“ v porovnání s Orlandem Bloomem nebo raperem Jay-Z. Zpěvák dal své snoubence zásnubní prsten v hodnotě přibližně 11 miliónů korun. Pravá láska ovšem není založena na penězích, a to ví i Hailey.

Hailey Baldwin
Autor: twitter.com/themorningtoast Hailey Baldwin

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!