Zaútočí zase na vlasy? Jak dlouho Vladko neviděl španělského přítele?

A je to tady. Vladko dostal první ze svých pověstných hysterických záchvatů. Kromě toho, co se děje ve Vile (fakt se nemají rádi s Thomasem), na něj útočí i stesk. Svého španělského přítele neviděl pěkně dlouho. Proč?
Vladko si stříhá vlasy
Vladko si stříhá vlasy

reklama

Vladko se o své lásce k o třiadvacet let staršímu učiteli ze španělské Valencie rozpovídal včera v kuchyni. Společnost mu v té chvíli dělala dobrosrdečná Romana. "Neviděli jsme se jedenáct měsíců," řekl Vladko s tím, že opustil Španělsko, aby si dal život v Čechách do pořádku a mohl se vrátit k příteli i divadlu. Tomu se chce věnovat profesionálně. Naráží ale na to, že není rodilý mluvčí.

Vladko "kápnul božskou" i ohledně motivace k účasti ve VyVolených. "Když chci hrát divadlo, musím být vidět," spočítal si. Tak je tedy ve Vile, ale vylepšit si rozpočet o pět miliónů pro vítěze nebude lehké. Jak známo, Vladko je labilní a nervy mu už začaly téct.

Přesvědčte se sami:

Vladko šílí  - Obrázek 2

Hysterie ve Vile! Vladko už se neudržel!

Vlasy si ale tentokrát prý stříhat nehodlá, jak řekl před odchodem do Vily. "To už bych neudělal."

VyVolené sledujte prostřednictvím kamer a on-line přenosu zdarma ZDE. 

Nezapomeňte se večer ve 21.50 podívat na Prima Love na rekapitulaci:

Mohlo by vás zajímat:

Rozcvička

Ranní rozcvička dala VyVoleným zabrat

Thomas "ochránce" - Obrázek 7

Thomas – „ochránce žen“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Romana o manželovi

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!