Závislost na otci? Kelly Osbourne chce snubní prsten podle Ozzyho náušnice

Podivné přání nadiktovala svému snoubenci Matthewovi dcera známého rockera Ozzyho Osbourna. Chce prsten vyrobený navlas podle otcovy extravagantní náušnice.
Kelly a její snoubenec Matthew Mosshart mají společný smysl pro humor
Kelly a její snoubenec Matthew Mosshart mají společný smysl pro humor
twitter.com

reklama

Britská zpěvačka, návrhářka a hvězda reality show Kelly Osbourne (28) se nedávno zasnoubila s přítelem Matthewem Mosshartem (29) a už plánuje svatbu. Nejvíce jasno má o prstenu, který jí navlékne její milovaný. Bude totiž téměř totožný s náušnicí jejího otce, zpěváka Ozzyho Osbourna.

Svatba Kelly Osbourne se má uskutečnit příští léto v Anglii. „Moje dcera Kelly je momentálně oficiálně zasnoubená a plánuje svatbu,“ přiznala její matka Sharon (60).

Kelly se s veganským kuchařem Matthewem seznámila roku 2011 na svatbě modelky Kate Moss s rockerem Jamiem Hincem. „Ihned jsem věděl, že je to ta pravá,“ řekl už dříve Matthew.

Zásnuby se konaly během dovolené na karibském ostrově Anguilla. „Tak jako Matthew se pro mě ještě nikdo neobětoval. Opustil vše a přestěhoval se z New Yorku za mnou do Los Angeles,“ přiznala Kelly v rozhovoru pro magazín Hello! Rozpovídala se i o tom, jak si představuje svůj zásnubní prsten. „Navrhla jsem ho tak, aby vypadal jako náušnice mého otce. Už jako malá holka jsem byla zvyklá mu za ní tahat a chtěla jsem mít takový prsten. Teď už ho konečně mám,“ nadšeně přiznala hvězda pořadu Fashion Police.

Kelly Osbourne se stala známou díky svému otci, lídrovi kapely Black Sabbath. Celá rodina účinkovala v reality show The Osbournes, která v roce 2002 získala cenu Emmy. Momentálně Kelly moderuje módu v pořadu Fashion Police.

-juf-


 

Přečtěte si také:

Sharon (vlevo) a Kelly Osbournovy v kampani

Sharon Osbourne zachraňuje manželství!

Video VIP zprávy: natáčení videoklipu Support Lesbiens

To je pecka! Dana Batulková jako Ozzy Osbourne

Olate dogs

Americký talent: Sharon Osbourne odrovnali vycvičení psi

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!