Zázračný chlapeček Iver. Má jen tátu, maminka umřela dřív, než se narodil

Jmenuje se Iver Benson a osud mu hned na začátku posunul startovní čáru hodně nespravedlivě dozadu. Jeho maminka Robyn byla už mrtvá, když lékaři provedli císařský řez. Statečný tatínek Dylan ale bojuje jako lev. "Robyn bude dál žít v mém a Iverově srdci," napsal.
Dylan Benson se svým synem
Dylan Benson se svým synem
facebook

reklama

Iver je v inkubátoru, narodil se v pouhém 27. týdnu těhotenství. Robyn Benson byla napojena na přístroje pět týdnů poté, co ji manžel Dylan našel na podlaze koupelny. Její mozek však již nefungoval a lékaři bojovali jen o šanci pro Ivera. "Postrádám Robyn víc, než mohou slova vůbec vyjádřit," řekl Dylan po porodu syna. "Nemohu cítit větší ztrátu, než cítim. A jsem tak šťastný, že jsem ji znal. Bude žít dál navždy díky Iverovi a v mém srdci."

Dylana čekala 28. prosince po návratu ze služební cesty do Kanady noční můra. Našel Robyn doma v koupelně. Přes den si stěžovala na bolesti hlavy a poprosila svého otce o prášky proti bolesti. To už ale podle lékařů krvácela do mozku.

Dylan a Robyn Foto: facebook

Dylan a Robyn. Foto: facebook

 

Když se Iver narodil, tatínek si ho hned přivinul k sobě. "Byla to ta nejkrásnější a nejhroznější věc v mém životě a staly se obě zároveň."

Proč píšeme o tomto příběhu? Dylan prostřednictvím svých stránek shání prostředky na to, aby mohl na nějaký čas opustit zaměstnání a starat se o Ivera.

Mohlo by vás zajímat:

Paul Walker ve filmu Brick Mansions

Poslední role Paula Walkera před smrtí: Máme ukázku

Herečka Shirley Temple zemřela ve věku 85 let - Obrázek 1

Shirley Temple byla prostě nezapomenutelná. Podívejte se!

Formuli 1 už Michael Schumacher nejspíš nikdy řídit nebude

Michael Schumacher: Smrtelná komplikace

reklama

reklama