Zbláznila se? Která moderátorka posílá děti na lyže v srpnu?

Snad každý rodič doufá, že z jeho potomka vyroste úspěšná osobnost. Nejinak to mají i české slavné tváře. Ať už to je v oblasti sportu, hudby nebo filmu. A tak se snaží k tomu svoje děti přivést. Perfektně se jim proto hodí, že odstartoval Měsíc náboru do sportovních klubů.
Která moderátorka zkoušela v létě lyžování?
Která moderátorka zkoušela v létě lyžování?
Měsíc náboru do sportovních klubů

reklama

A kdo že se na zahajovací akci ukázal? Byla to moderátorka televize Prima Štěpánka Duchková a cvičitelka Hanka Kynychová. Právě první jmenovaná ale v létě zkoušela se svými dvojčaty naprosto neletní sport! A bylo to sjezdové lyžování. Štěpánka ale prozradila, že se synové už některým sportům věnují. „Honzík a Adámek se věnují golfu, ale já bych je ráda dala ještě na sebeobranu, aby v budoucnu věděli, jak ubránit sebe i své nápadnice,“ smála se Štěpánka Duchková.

Ani Hanka Kynychová se se svými dcerami neválí doma. „Holky dělají gymnastiku a lehkou atletiku, nově nám taky přibylo jezdectví. Koně prostě milují,“ prozradila Hanka.

Akce, která má děti ke sportu přivést, se zúčastnil i bývalý hokejový brankář a zakladatel projektu Petr Bříza. „Cílem festivalu je vytvořit prostor pro setkání zástupců sportovních klubů, odborníků a populárních sportovců s dětmi a jejich rodiči. V průběhu celého Měsíce náborů mohou děti sporty nejen sledovat, ale také si je vyzkoušet,“ vysvětlil, proč se rozhodl tuto akci připravit.

V průběhu celého měsíce září jsou otevřeny brány do všech sportovních klubů, které lákají tak do svých řad nové členy. Nezapomeňte svým dětem vštípit vztah ke sportu!

Štěpánka Duchková vzala děti v létě na lyže. Alespoň v rámci festivalu Měsíc náboru do sportovních klubů Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

Štěpánka Duchková vzala děti v létě na lyže. Alespoň v rámci festivalu Měsíc náboru do sportovních klubů. Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

Dorazila i Hanka Kynychová s dcerami Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

Dorazila i Hanka Kynychová s dcerami. Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

Autorem projektu je Petr Bříza Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

Autorem projektu je Petr Bříza. Foto: Měsíc náboru do sportovních klubů

 

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Vaculík se na nás pousmál

Lukáš Vaculík opět na veřejnosti: Na nás se usmíval, na ostatní mračil


Že by to byl jen šikovný marketingový tah?

Měli jsme pravdu jako jediní: Dara a Rytmus tahali všechny za nos a jen si dělali reklamu

Video VIP zprávy: DJ Carl Cox a Lucca jsou dlouholetí přátelé

Proč Lucca nechce na Ibizu?

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!