Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

Silikonová neVyVolená Zdeňka Soušková se po odchodu z Vily ukazuje s pozoruhodnými typy mužů. A ti jsou mezi sebou navíc zvláštně provázaní.
Zdenka a její chlapci
Zdenka a její chlapci
facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdeňka se momentálně na veřejnosti chlubí se svým údajným přítelem, fešákem Michalem Š.

Ještě předtím se ale ukázala v bazénu s jiným mužem: Nechala si osahávat své silikony Pavlem V. A redakci se vzápětí začali ozývat přátelé z okruhu jeho známých, kteří tvrdili, že Pavel má přítele, s kterým strávil dokonce romantickou dovolenou v Tunisku a po boku Zdeňky se chce prý jenom zviditelnit. Jeho údajný přítel (shodou okolností také Michal) je z dané situace prý velmi roztrpčený, protože do vztahu investoval nejen city, ale i mnohem víc…

Muž, který se vídá se Zdeňkou teď, Michal Š., je shodou okolností také dobrým známým Pavla V. a dokonce se všichni společně fotí na Facebook. Aby tam nebylo málo metrosexuálů, přibrali do party dalšího podobného týpka, a to Gina, který zase tvrdí, že chodí s exVyVolenou Nikol Trojanovou.

No hlavně, jestli v tom všem má pořádek Zdenička…

To jsme tedy zvědaví, jak tenhle nový „seriál“ bude pokračovat a komu se Zdeňka pokusí pověsit na krk třeba příští týden. Thomas to nebude. Ten o ní nechce ani mluvit, ani slyšet a užívá si nový vztah.

Mohlo by vás zajímat

Změna je změna - Zdeňka zkrátila vlasy

Líbí se vám Zdeňka z VyVolených víc v krátkých, nebo dlouhých vlasech?

Partnerská poradna

Zdeňka se před Duelem opila a Thomas jí za to chtěl nakopat

Reklama
Reklama