Zdenka Pohlreich léčí sebe i kočku zázračným přístrojem na rakovinu

Zdena Pohlreich, manželka Zdeňka Pohlreicha, si před čtyřmi měsíci našla bulku v prsu. Po návštěvě lékaře jí byla diagnostikována rakovina. Nyní se snaží svůj nádor všemi způsoby alespoň zmenšit, a proto přistoupila k nové léčbě. Zapůjčila si k ní přístroj, který by měl prý dělat zázraky.
Kočka Pohlreichových si užívá zázračný přístroj proti rakovině
Kočka Pohlreichových si užívá zázračný přístroj proti rakovině
archiv

reklama

Zdenka se snaží být pozitivní a věří ve své úplné uzdravení. Pravidelně se podrobuje chemoterapii a se svým manželem si užívají života, který jim teď tato nemoc nepříjemně zkomplikovala. Zdeněk je jí ale velikou oporou a podporuje ji i co se týče léčebných procesů. Teď se tedy rozhodli vyzkoušet tento zázračný přístroj.

Jeho účinky si oba velice pochvalují, Zdeněk je rád, že jí pomáhá po náročném ošetření chemoterapií. "Za čtyři dny po chemošce jsem vždycky úplně v pohodě a můžu dělat úplně všechno," uvedla Pohlreich v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

„Já tím léčím tu moji rakovinu. Jde to na jakýkoliv živý organismus, můj nádor je z 85 procent pryč. Dělám k tomu i jiné věci, ale asi je to kombinace všeho. Chemoterapie, bicom, strava, psychosomatika,“ svěřila se manželka Zdeňka Pohlreicha.

Kočka Pohlreichových si užívá zázračný přístroj Foto:

Kočka Pohlreichových si užívá zázračný přístroj

Tento přístroj si oblíbila celá rodina, včetně jejich kočky. Zdeněk ho prý používá na stres a kočička vypadá na fotografii, kterou Zdenka vystavila na svém facebookovém profilu, také velice spokojeně. K fotografii napsala: „Držela hodinu. Je to Bicom. Dělala jsem jí detox, odkyselení a zvýšení imunity. A pak bakteriální infekci,“ vysvětlila Pohlreich.

Držíme jí palce a doufáme, že tato léčba bude účinná! Základem je určitě její pozitivní myšlení a Zdeňkova opora a láska!

(lup)

Zdenka poskytla TOP STAR magazínu otevřenou zpověď týkající se její nemoci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Pohlreichova manželka rakovina


Další články:

Zdeňka Pohlreichová o své nemoci

Otevřená zpověď Zdeňky Pohlreichové o její nemoci. Více v TOP STAR magazínu

Video VIP zprávy: Manželka šéfkuchaře Pohlreicha bojuje s rakovinou

Nevzdává to! Jak BOJUJE manželka Zdeňka Pohlreicha se zákeřnou nemocí?

Nemocná Zdeňka Pohlreichová se pořád dokáže usmívat

Manželka Zdeňka Pohlreicha: Rakovina! Bojuje statečně

zdroj Blesk.cz

reklama

reklama