Zdravice modelky Faltýnové: Dobrý den, vnady ven

Modelka Petra Faltýnová (35) rozhodně nemá problémy s odhalováním. A díky jejím častým odvážným outfitům všichni víme, co za skvost má doma její přítel Leoš Mareš. A že to stojí za to!
Petra Faltýnová na party luxusní kliniky
Petra Faltýnová na party luxusní kliniky
Jiří Janoušek

reklama

Faltýnová hodně zhubla a díky silikonovým trojkám vypadá, jako by si vyměnila postavu s panenkou Barbie své dcery Adriany. Přesto modelka tvrdí, že se v jídle neomezuje, a že vyváří i Marešovi.

Petra Faltýnová v sexy póze Foto: facebook

„Oba jsme labužníci a milujeme dobré jídlo," řekla Faltýnová, která na open-party nové restaurace naprosto nadšeně přivítala šestichodové degustační menu inspirované asijskou kuchyní.

Nakonec ale přiznala, v čem je tajemství její dokonalé postavy: „Chodím s trenérem dvakrát týdně do fitness centra, kde na sobě pracuji. Vždycky jsem byla do cvičení zapálená.“

Petra Faltýnová v sexy tangách Foto: foto isifa.com

Není pak divu, že Faltýnové nevadí předvádět ani odvážné spodní prádlo, což pro mnohé její kolegyně představuje noční můru. Naposledy na módní show luxusní kliniky dokonce ukázala prsa. Nebo to byla spíš názorná ukázka toho, jaké zákroky jsou schopni udělat místní plastičtí chirurgové?

 Mohlo by vás zajímat:

Video TOP STAR Magazín: Petra Faltýnová

Petra Faltýnová trpí: Má problém s prsy! Proč?

Petra obdivuje atraktivní účesy, sama si je ale nemůže dovolit.

Faltýnová záviděla! Vlasy si nesmí ani obarvit


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!