Zemřela německá herečka Karin Dorová, jedna z nejkrásnějších bondgirl

Ve svých devětasedmdesáti letech zemřela v německém Mnichově představitelka indiánské dívky Ribanny i rusovlasé bondgirl Karin Dorová. Příčinou smrti kinematografického briliantu byl srdeční infarkt.
Karin Dorová
Karin Dorová
instagram/@andyramone67

reklama

Německá herečka Karin Dorová, vlastním jménem Käthe Rose Derrová, zemřela na sklonku osmdesátky v pečovatelském domě Mnichova. Informaci pro deník Bild potvrdil syn herečky. Podle jeho slov trávila navždy sofistikovaně krásná hvězda poslední roky života v mnichovském domě seniorů, kam byla uložena kvůli vážným zdravotním problémům.  6. listopadu dostala herečka srdeční infarkt, který nebylo v jejích silách přežít. Datum a místo pohřbu prozatím zveřejněno nebylo. Světové hvězdy filmových pláten a kolegové zesnulé herečky vyjádřili veřejně svou soustrast. 

Karin Dorová překypovala charismatem
Karin Dorová překypovala charismatem

Je známo, že v červenci 2016 byla herečka vážně zraněna a tato zranění ji provázela až do posledních dní. Na jedné z italských ulic do Karin vrazila neznámá žena s kočárkem, kvůli čemuž herečka upadla hlavou na asfalt a 15 minut zůstala v bezvědomí. Lékaři nerozpoznali vážnost zranění a herečka pokračovala v herecké kariéře. To se jí vymstilo v březnu letošního roku, kdy se její stav radikálně zhoršil. 

Dorová si podrobí nejednoho muže
Autor: instagram/@spletnik_ru Dorová si podrobí nejednoho muže

Milovníci akčních filmů budou mít Dorovou navždy v povědomí z legendárního snímku ,,James Bond: Žiješ jenom dvakrát", kde jako jediná německá herečka ztvárnila vždy oslňující bondgirl. Mimo jiné hrála i ve špionážním thrilleru ,,Topaz" mistra hororu Alfreda Hitchcocka. Nejvíce však zapůsobila na místní fanoušky ve své roli Ribanny z filmu ,,Vinnetou - Rudý gentleman". Vinnetou v podání zesnulého Pierra Brice již nebude na onom světě sám.

Karin Dorová jako Ribanna
Autor: instagram/@nring_pics Karin Dorová jako Ribanna

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!