Ženy za pultem: Hrubešová, Doležalová, Sobotová a spol. Přivydělávají si?

Kdo by to byl řekl, že herečka Markéta Hrubešová (41), modelka Jana Doležalová (32) či herečka Adriana Sobotová (52) vymění svá povolání a stoupnou si za prodejní pult. Co je k tomu vedlo?
Markéta Hrubešová si skvěle rozuměla s Andreou Sobotovou
Markéta Hrubešová si skvěle rozuměla s Andreou Sobotovou
Jiří Janoušek

reklama

Žádná nouze o peníze či nedostatek práce. Všechny tři dámy se rozhodly přispět na charitu a staly se součástí Hvězdného bazaru. Zde za pultem prodávaly věci, které věnovaly slavné osobnosti. „Je to moc krásná akce. Člověk by pro dobrou věc udělal cokoli. Stát se na pár chvil prodavačkou v tomto obchodě, byla pro mne čest,“ přiznala s úsměvem půvabná Markéta Hrubešová.

O věnované předměty jako památeční zlaté tretry Barbory Špotákové, míč od Petra Čecha, svatební šaty Agáty Hanychové Prachařové, starobylou lucernu Jana Hřebejka včetně pavouka pro štěstí, bláznivé košile Jaroslava Duška z filmu Odcházení, kabelku a tričko Heleny Vondráčkové, šaty od Kláry Nademlýnské a Heleny Mertlové a další módní kousky z šatníku známých hereček, zpěvaček a modelek se bojovalo jako o život. Lidé si chtěli odnést prostě cokoli od svého oblíbence.

„Pro náročnější tu jsou i lechtivější dárky, například kultovní zlatý vibrátor od Vojty Dyka a Jakuba Prachaře z jejich divadelního představení a mnoho dalších unikátních skvostů,“ přiznala Doležalová.

Ti, kteří nemají možnost přijít osobně do kamenné prodejny Hvězdného bazaru, si mohou exkluzivní předměty zakoupit i v e-shopu www.hvezdnybazar.cz. Veškerý výtěžek pak putuje na podporu vozíčkářů po poranění míchy. Česká asociace paraplegiků – CZEPA pomáhá vozíčkářům po poškození míchy ke včasnému řešení jejich nepříznivé situace, motivuje je k rychlé integraci a pomáhá v místě jejich bydliště.

Aktivní spolupráce s lékaři a legislativci vede ke kvalitní zdravotní péči, rehabilitaci, sociálnímu zabezpečení v celé ČR. Varuje také veřejnost před úrazy páteře a seznamuje s následky poranění míchy. Každoročně přibývá asi 250 vozíčkářů. 

-juf-

Herečka Markéta Hrubešová

Rozzuřená Hrubešová: ukradli jí dort pro dceru

Markéta Hrubešová bude dcerou Veroniky Freimanové

Video: Nechá Markéta Hrubešová dceru sledovat Cesty domů do noci?

Markéta Hrubešová vypadá pořád sexy

Markéta Hrubešová bude pro dnešní večer moderátorkou TOP STARu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!