Zfalšoval Rychtář i svůj narozeninový dárek?! Obraz od milující Ivety?

Je to opravdu k neuvěření! Co ještě se v tomto smutném případu vynoří?! Údajně se objevila svědkyně, která byla s Ivetou v kontaktu přibližně před rokem a půl a má zdrcující informaci. Jestli je to pravda, bude mít pan Rychtář opět co vysvětlovat.
Tak jak to je s tím obrazem, pane Rychtáři?
Tak jak to je s tím obrazem, pane Rychtáři?
Jiří Janoušek

reklama

Svědkyně totiž tvrdí, že obraz, kterým se pan Rychtář opětovně ohání a dokazuje jím, jak moc ho Iveta milovala, obraz, který stále všem ukazuje, je starý již několik let.

„Ten obraz nenamalovala Iveta Pepovi před smrti, ten obraz byl v jejím domě už v prosinci 2012 za dob jejího účinkování v reality show zaniklé televize Pětka,“ prohlašuje žena.

Redakce Super.cz, ktará s novou informací a svědkyní přišla, dále dodává, že se bohužel zatím nepovedlo tuto skutečnost prověřit, ale svědkyně dost podrobně popisuje, kde se obraz nacházel...

„Byl na takovém malířském stojanu vedle lednice u zdi, jak je kuchyňský stůl. Nebylo tam srdíčko, ani datum, ani ta věta,“ dodala žena s tím, že si je stoprocentně jistá, že jde o tu samou kresbu.

Skutečnost je však taková, že Iveta podobných obrazu namalovala mnoho, tak uvidíme, jestli se někde objeví nějaký důkaz... To by ovšem nebylo moc dobré pro truchlícího vdovce Josefa Rychtáře, který má už co vysvětlovat ohledně zfalšovaného dopisu pro Ivetina syna Artura!

Mohlo by vás zajímat:

Svatba Ivety s Jiřím Pomejem

Jiří Pomeje, exmanžel Ivety se konečně ozval. Na čí se přidal stranu?

Najde Iveta Bartošová klid aspoň po smrti?

Místo posledního odpočinku Ivety Bartošové: Hyena Rychtář definitivně ztratil soudnost

Lidé chodí spontánně k domu, kde bydlela Iveta Bartošová, pokládat zapálené svíčky a květiny

Lidé měli Ivetu rádi, manžel jí nedá pokoj ani po smrti!

Video VIP zprávy: Pozor, tyto záběry jsou opravdu drsné!

Iveta Bartošová: Drsné záběry!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!