ŽHAVÁ GALERIE: Sexy modelka, která měla TROJKU s Bieberem, se rozmluvila. Co spolu dělali?

Justin se zase rozjel. Tentokrát si v londýnském hotelu uspořádal velkolepou párty plnou alkoholu a polonahých holek. Jedna z Angličanek, které se bujarého večírky zúčastnily, o svých zážitcích promluvila…
Jak to vypadá u Biebera v ložnici?
Jak to vypadá u Biebera v ložnici?
Instagram a profimedia

reklama

Přemýšleli jste, jak vypadají večírky po koncertech Justina Biebera. Tenhle zpěvák si žije jako opravdová celebrita a i tentokrát prý párty v londýnském hotelu zarazila až policie brzo ráno. Ačkoli všichni, kteří chtějí pařit s Bieberem, musí u vstupu do hotelového apartmá odevzdat telefony (jinak by asi nahé snímky jako z Bora Bora byly na denním pořádku), můžeme se dozvědět z vyprávění britské modelky Laury Carter, jak nic s Justinem vypadá.

Když třicetiletá krasavice vešla do pokoje, všude byl alkohol a Justin předváděl deseti holkám a pár klukům svoje taneční pohyby. Pak si vybral Lauru a: „Bylo to úžasné a zvláštní. Světla zhasla a on mě přimáčkl ke zdi a líbal mě. Když jsem se podívala kolem, na posteli ležela jedna holka. Myslím, že Američanka. Určitě spolu předtím něco dělali. Svalili jsme se na postel a začali jsme všichni spolu dovádět. Takhle vzpomíná na žhavou noc s Bieberem Laura a dodává, že s popovou hvězdou měla vůbec ten nejlepší sex!

Podívejte se, jakou kočku měl Justin v posteli:

Justin hledá tuto dívku. Neznáte ji?

Justin Bieber hledá tuhle krásku a prosí fanoušky o pomoc!

Justin vs Kanada a ISIS vs muslimové...

VIDEO: Televizní komička šokovala. Přirovnala Justina Biebera k muslimským teroristům!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!