Zhýčkané celebrity: Za co své miliony utrácí?

Jsou hvězdy, kterým sláva hlavu nezamotala a oni dál žijí téměř normální život běžného smrtelníka. Ale pak jsou tu i tací, kteří si své bohatství chtějí užít naplno a utrácí za všechno možné. A někdy i za pořádné voloviny. Pojďte se podívat, které z celebrit utrácí hromady peněz za nesmysly.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Mike Tyson (52)

Svalovec Mike Tyson je zpocený často...
Autor: profimedia.cz Svalovec Mike Tyson je zpocený často...

Že bývalý boxer miluje zlato, musí být každému jasné už z jeho úsměvu. Co jsme ale netušili, je to, že dal neuvěřitelný balík za vanu, která je celá ze zlata! V přepočtu neuvěřitelných 40 milionů korun za tenhle "skvost" koupelny. No řekněte sami, není to už trochu moc?

Paris Hilton (37)

Paris Hilton
Autor: instagram/@parishilton Paris Hilton

Dědička hotelového impéria peníze neřešila nikdy a s největší pravděpodobností ani nikdy řešit nebude. Plusovým bodem pro tuto princeznu je fakt, že neutrácí jen za sebe. Není to tak dlouho, co svému psímu miláčkovi koupila psí boudu za šest a půl milionu korun!

Domek pro psa má topení, klimatizaci i nábytek. No ještě aby ne, za ty prachy!

Nicolas Cage (54)

Nicolas Cage
Autor: instagram/@socialalbum Nicolas Cage

Není žádným tajemstvím, že tento hollywoodský herec miluje komiksy a ten o Supermanovi zvlášť. Vždyť i svého syna pojmenoval Kal-El, což je Supermanovo rodné jméno z planety Krypton. Že ale zaplatí 30 milionů za vzácný výtisk komiksu, tak to nám tedy vyrazilo dech…

Céline Dion (50)

Céline Dion
Autor: CC-BY-2.0 - Creative Commons Attribution 2.0 Céline Dion

Neuvěřitelných pět milionů korun bez problému utratila famózní zpěvačka za zvlhčovač vzduchu! Doma se jí musí asi pěkně těžko dýchat, ale uznejte sami- za pět „míčů“ bychom si my smrtelníci mohli pořídit minimálně celý nový byt!

reklama

reklama