Žiju a jsem v plné síle! Zpěvačka Avril Lavigne popírá konspirační teorie o své smrti

Zpěvačka Avril Lavigne veřejně popřela konspirační teorie svých fanoušků, které tvrdí, že místo slavné hvězdy zpívá její dvojnice Melissa a skutečná Avril měla zemřít před téměř patnácti lety.
Avril Lavigne zemřela? - Obrázek 2
Avril Lavigne zemřela? - Obrázek 2
profimedia

reklama

Výmysl, který má pravděpodobně kořeny na jedné z brazilských stránek, se táhne už od roku 2005. Podle něj hvězda nezvládla náhlou slávu po jejím debutovém albu, a proto se rozhodla využít dvojnice jménem Melissa.

Podle „pověsti“ měla skutečná Avril zemřela už mezi lety 2003 a 2005, ale i přesto se nahrávací společnost rozhodla pokračovat v rozjeté hudební kariéře, jen ne s Avril, ale s Melissou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Avril Lavigne (@avrillavigne),

 

Jenže Avril žije a světe div se- je v plné síle! Tahle konspirační teorie ji však provází už téměř patnáct let. Jak si hvězda postěžovala při rozhovoru pro australskou rozhlasovou stanici KIIS Network, je neuvěřitelné, kolik lidí této fámě stále věří.

„Někteří lidé si stále myslí, že ta holka na pódiu nejsem já, je to zvláštní a hloupé, že tomu vážně někdo uvěřil,“ řekla Avril v rozhovoru.

Avril Lavigne

Co je to za fešáka vedle Avril Lavigne? Zpěvačka ulovila potomka texaského miliardáře

Zpěvačka se v záři vrátila po čtyřleté pauze zpět k hudební kariéře, kterou musela kvůli zdravotním potížím nechat na druhé koleji. Lavigne trpěla infekční kožní chorobou zvanou Lymská borelióza, kterou způsobují klíšťata. Nemoc velmi vysiluje, člověk je unavený a bez chuti do života. To zažila i Avril, jenž je naštěstí již v plné síle a připravená svým fanouškům dokázat, že je živá více, než kdy předtím!

reklama

reklama