Zlatá Martina: S kým pařila až do rána? Se spoustou chlapů!

Oslava zlata v Soči byla pro rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou mnohem divočejší, než je zvyklá! Přiznala dokonce, že si dala pivo a panáky vodky (co taky jiného v Rusku :-) a to se přitom jinak alkoholu vyhýbá. Tohle se ale oslavit zkrátka muselo. A kolem Martiny se chlapi jen hemžili.
Martina Sáblíková
Martina Sáblíková
isifa/Lidové noviny/Petr Lemberk

Smutek z vyřazení totiž zároveň s Martininým zlatem zapíjel nároďák hokejistů (s výjimkou Jaromíra Jágra) a přidali se i další kluci a holky "od ledu". Například krasobruslaři Tomáš Verner (ten po jedenáctém místu na olympiádě ukončil kariéru na amatérském ledě) nebo Tomáš Březina.

Vybrala by si Martina? Zatím se o oficiálním příteli nikdy nezmínila, přestože připouští, že zamilovaná (a hodně!) už byla. Netají se tím, že by chtěla rodinu a dítě, zároveň ale aktuálně nic konkrétního neplánuje. Dřív měl trenér Petr Novák ze zamilování strach. Teď už ale tvrdí, že své slavné svěřenkyni nezakazuje vůbec nic. "Je z ní dospělá ženská," usmívá se.

"Jasně, že mi občas chybí někdo, s kým bych vyrazila třeba do kina. A netvrdím, že nikdy nikdo takový nebyl, svoje soukromí si ale chráním," řekla Martina Sáblíková redakci Prima-Style.cz v létě na festivalu v Karlových Varech. "Až to bude opravdu vážné, určitě se to dozvíte. Schovávat se nikde nebudu," usmála se vzápětí.

Fenomenální rychlobruslařka Martina Sáblíková

Zlatááááááááá!!!! Martina Sáblíková: 10 věcí, které nejspíš nevíte

Mohlo by vás zajímat:

Je to vlk, a nebo není? Každopádně tohle zvíře se pohybuje po olympijské vesnici

Šok v Soči! Vlci přímo za dveřmi pokojů v olympijské vesnici? (VIDEO)

Dorotka Jakšová - Obrázek 1

Táta běžel olympijský závod v Soči, Dorotka se klubala na svět

Dvě tváře Vanessy Mae

Houslistka Vanessa Mae v Soči... Porazila naši Šárku Strachovou

Ondřej Moravec na "stojce" střílí rychleji než ostatní

Stříbrný a bronzový biatlonista Ondřej Moravec: Vstal z invalidního vozíku

reklama