Zlaté glóby 2018: Kdo byl na červeném koberci nejvíce sexy? A komu sedla černá nejméně?

Neoficiální dress code tohoto večera zněl černá. A letos se rozhodně vyplatil. V podstatě každá hvězda vypadala na červeném koberci v kontrastní černé fantasticky. A módní kritici včetně nás outfity známých osobností posuzují a srovnávají. Kdo si získal vaše srdce?
Zlaté glóby
Zlaté glóby
instagram/@mmodels1

reklama

Slavnostní ceremonie se stala největším projevem protestu vůči sexuálnímu obtěžování. Odpor proti genderové nevyrovnanosti v Hollywoodu i mimo něj bylo nejzvučnějším tématem. Červený koberec by měl být nejen místem ‚‚krásy“, ale i pozicí, kde se budou řešit problémy takového rozměru. Všichni, kteří s tímto názorem souhlasí, se na předávání objevili v černých róbách. Angelina Jolie, Kendall Jenner, Eva Longoria, Margot Robbie, Jessica Biel, Heidi Klum, Catherine Zeta-Jones a mnohé další krásky filmových pláten tento nápad ocenily. 

 

Int. Event Upda

Příspěvek sdílený Ghana Fashion Marketing Group (@ghanafashionmarketing),

Módní návrháři a guru však letos úspěch nesklidili – jejich jména na předávání nezazněla a hvězdy se svými modely nevychloubaly. To byl další znak protestu. Novináři si sami museli dohledat módní přehlídky, odkud by tak mohly róby hvězd červeného koberce pocházet. Ukázalo se tak, že šaty Jessicy Biel vznikly v módním domu Dior Haute Couture, Angelina zvolila šaty Atelier Versace, Margot Robbie a Dakota Johnson zvolily Gucci. A v čem zářily Kendall Jenner či Kate Hudson? To prozatím nikdo neví. To ale nebrání fanouškům zvolit ten nejlepší look letošního předávání Zlatých glóbů!

 

Ne @goldenglobes #dakotajohnson #goldenglobe #timesup

Příspěvek sdílený Portal Dakota Johnson (@dakotajohnsonnportal),

 

Марго Робби #margotrobbie в 

Příspěvek sdílený Latest Celeb News Showbiz (@gossipdididi),

 

40 FU

Příspěvek sdílený -alecs aniston theroux (@jen_anistonn),

 

reklama

reklama