Zloba: Královna všeho zlého! Podívejte se na první trailer s Angelinou Jolie

Do kin 18. října letošního roku doputuje nová pohádka s názvem Zloba: Královna všeho zlého z produkce Walt Disney Pictures, kde si jednu z hlavních rolí zahraje Angelina Jolie. No a před pár hodinami byl zveřejněn oficiální trailer!
Angelina Jolie: Maleficent: Mistress of Evil
Angelina Jolie: Maleficent: Mistress of Evil
twitter.com/IGN

reklama

Pod režií Joachima Rønninga se můžeme těšit na zcela nový dobrodružný fantasy film z produkce Walt Disney Pictures, kde si zahraje několik známých osobností jako Angelina Jolie, Ed Skrein, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Jenn Murray, nebo Harris Dickinson. Herečka Elle Fanning se nám představí jako Šípková Růženka a Angelina Jolie, jak už trailer napovídá, zlou královnu.

Je to už více než pět let od vydání prvního dílu Zloba: Královna černé magie, který vypráví příběh o zlé královně z pohádky Disney Šípková Růženka z roku 1959.

Snímek ukazuje, že i zlá královna měla dříve čisté srdce, ale kvůli zradě se proměnilo v kámen. Královna Zloba si chce udržet trůn za každou cenu, a tak na novorozenou dceru lidského krále uvrhne kletbu.

Angelina Jolie a Brad Pitt

ŠOKUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ: Angelina Jolie chce zpět Brada Pitta!

Už za pár měsíců tu budeme mít pokračování. Bude druhý díl stejně úspěšný jako první? To se dozvíme 18. října 2019, kdy bude film uveden do kin.

Angelina Jolie: Maleficent: Mistress of Evil
Autor: twitter.com/godlycia Angelina Jolie: Maleficent: Mistress of Evil

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!