Zločin v Alkonovele: Kdo ukradl Martuccimu pero za milion? Obviňuje Rychtáře!

Josef Rychtář seděl za komunismu ve vězení za údajné vykrádání objektů a vypadá to, že se svých manýrů nezbavil ani v demokracii. V Itálii prý během osvobozování Ivety Bartošové z Martucciho zámku ukradl rodinné pero s diamanty v hodnotě padesát tisíc eur.
Domenice Martucci obvinil Josefa Rychtáře, že chce Ivetu zabít
Domenice Martucci obvinil Josefa Rychtáře, že chce Ivetu zabít
archiv

reklama

„Pero je celé zlaté s deseti zasazenými diamanty a s vyrytým erbem naší rodiny. Podal jsem trestní oznámení na italské policii. Prosím všechny o sdílení tohoto statusu, aby se tato informace dostala do všech zastaváren a starožitnictví. Je to kradená věc, a pokud o tom něco víte, okamžitě informujte policii České republiky. Děkují za pomoc,“ napsal Martucci na svém facebooku.

I když Rychtář tvrdí, že nic nevzal, Martucci zveřejnil sms zprávy, kde tvrdí opak. „Na vaše pero zapomeňte. Už jsem se ho dávno zbavil,“ zveřejnil ofocené zprávy ze svého mobilního telefonu.

Bývalý bodyguard mu také vzkazuje, že se po svatbě s Ivetou stane hrabětem on a z Martucciho bude jeho majordomus.

Tato situace by se určitě moc líbila Ivetě Bartošové. Ideální by bylo, aby zapojili ještě Zdeňka Macuru. Z něj by mohli udělat třeba lokaje a mohli by pak všichni žít společně pod jednou střechou. V italsko-české koprodukci by tak mohla vzniknout skvělá reality show, kde by bylo úplně všechno: láska, žárlivost, závislost, krádež, šlechta a zakletá princezna.

-dad-

 

Mohlo by vás zajímat:

Alkonovela Zatmění

Démon Bartošová: Jak ovlivnila své tři zachránce

Video VIP zprávy: Whitney Houston, Amy Winehouse

Bartošová není jediná: Kdo ještě v showbyznysu skončil jako troska?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!