Známá česká zpěvačka dostala dost hnusný e-mail. Přečtěte si, co si k ní fanoušek dovolil

Být známá zpěvačka, to sebou nese zvýšené riziko opravdu drzých vzkazů na Facebooku nebo v e-mailu. Olga Lounová o tom ví své. Ten poslední se rozhodla nenechat si pro sebe.
Olga Lounová se už z hrůzného zážitku, kdy byla v Americe přepadená, vzpamatovala
Olga Lounová se už z hrůzného zážitku, kdy byla v Americe přepadená, vzpamatovala
archiv FTV Prima

reklama

Napřed na svoji sociální síť napsala: "Dneska mi přišel tento e-mail. Co bych měla takovému člověku odpovědět podle vás? Mám si snad udělat tisíc plastik, abych se Radkovi líbila? Nebo vynadat rodičům, že mi vyrobili takovej obličej? Možná Bohu? Jsem slušný, hodný, milý a pokorný člověk z malý vesnice, který maká a snaží se, aby lidem okolo bylo třeba taky trochu líp. Rozdám se, nikdy neodmítnu se vyfotit nebo podepsat, přesto nemám podle Radka soudnost. Nebo se ostříhat dohola? Já jsem ale se svým životem spokojená a tam, kde mám mezery, tak se snažím něco dělat."

A pak přidala e-mail, který ji k takové reakci popostrčil: "Ahoj Olgo, v dnešní době je málo soudnosti, tak jen na okraj doporučuju... zpěv super, postava super, obličej nic moc... takže pokud tě slyším dobrý... ale ty vlasy ten poněkud podivný obličej nezachrání... zpívej, to klidně ano, nejezdi moc rychle autem a uvědomuj si, co jsi... prostě žádná hvězda... ale jinak ti fandím. Radek ze Zlína"

Svět celebrit denně monitorují VIP Zprávy: Dnes za pět minut osm se například dozvíte, co má známá modelka v úmyslu provést se svými upířími zoubky! 


Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Olga Lounová jezdí rallye

Olga Lounová jezdí jako ďábel!

Olga Lounová byla v Americe přepadená

Zlý (americký) sen Olgy Lounové (TOP STAR video)

 


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!