Známá prsatka splaskla, ale ukázala co má v kalhotkách!

Známý proutník a vydavatel pánského časopisu Playboy, Hugh Hefner (90), má po zábavě. Jeho o 60 let mladší manželka si nechala odstranit prsní implantáty, na které nejspíš svého manžela před čtyřmi lety sbalila. Proč se najednou rozhodla přijít o svoji největší přednost?
Co všechno ukázala Lindsey Vonnová při cvičení?
Co všechno ukázala Lindsey Vonnová při cvičení?
instagram.com a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Když si ji v roce 2012 Hugh Hefner bral za ženu, nevěřil by, co ho čeká za pár let.  Jeho manželka Crystal Hefner (30) si musela zmenšit obrovská prsa, která měl tak rád. Kdo by však čekal, že se jí jen přestaly líbit, nebo už ji nebavilo nosit takovou tíhu na hrudi, je na omylu. Donutily ji k tomu až velké zdravotní problémy. To musel být pro majitele Playboye šok, když uviděl Crystal po zákroku.

Pamela dokáže pařit!

ŠOKUJÍCÍ zpověď: Co se dělo na večírcích Playboye? Pamela Anderson se přiznala k...

Ta se ale po operaci vyjádřila, že jinou možnost neměla, protože bolesti prý byly nesnesitelné: „Moje prsní implantáty mě málem otrávily. Byla jsem alergická na potraviny a nápoje. Prožívala jsem nehorázné bolesti zad a ledvin. Celkově moje imunita byla výrazně oslabená.“
Jak se vám líbí?

GALERIE: Lidská Barbie utratila přes 300 tisíc za plastiky, chce vypadat úplně uměle! Podívejte se na její obří prsa, která budou ještě větší...

Pokud patříte mezi její fanoušky, nezoufejte! Crystal na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které můžete nahlédnout až pod její kalhotky. A musíme uznat, že ji to sluší i bez implantátů a Hugh si tak může stále mnout ruce.

Chudák Dennie si prošla strašnými věcmi

FOTO: Ženě explodovala umělá prsa! Málem zemřela na otravu krve a její dekolt se proměnil v…

 

 

 reklama

reklama