Známá rapperka tomu dala na zadek! Udělala dobře?

Australská rapperka Iggy Azalea (26) se netají svými plastikami. Být ženou současnosti je prý dost náročné, a proto do sebe nechává dobrovolně řezat. Jakou část svého těla si nechala upravit tentokrát?
Iggy Azalea tomu dala na zadek!
Iggy Azalea tomu dala na zadek!
archiv/Facebook/Instagram a koláž Style.iprima.cz

reklama

Iggy , která se proslavila hity jako Fancy či Black Widow, na kterém spolupracovala s neméně krásnou Ritou Orou, se na rozdíl od jiných povedených celebrit svým zkrášlováním netají. "Nemyslím si, že byste se měli stydět, pokud jste provedli nějakou změnu svého zevnějšku – což je důvod, proč jsem o těchto změnách vždy hovořila," řekla pro časopis Seventeen rapperka, která si nejdříve nechala zvětšit poprsí a následně upravit nos.

Zpěvačce teď do zpěvu moc není

Víme první! Slavná zpěvačka Iggy Azalea si zoufá. Na povrch vyplulo její DOMÁCÍ PORNO

"To jak sami sebe vnímáte, se v průběhu času může hodně měnit, takže si myslím, že je dobré to neuspěchat a ujistit se, že je to správná volba. Není jednoduché žít se svými nedostatky a přijmout sám sebe – a není jednoduché změnit sám sebe," přiznává tahle sexy blondýnka.Nedávno však na svůj Instagram postla fotku v prádle a při pohledu na ni napadla nejednoho fanouška tatáž otázka! Má tahle kočička nový zadek? Iggy se zatím k tvrzením nijak nevyjádřila. To zda je její „sedínka“ umělá či pravá je ale stejně jedno, protože výsledek stojí za to, co říkáte?
Iggy Azalea

Iggy Azalea sice odešla z Grammy s prázdnou, její účes se ale stal hitem internetu

 

reklama

reklama