Známe dvanáct krásných finalistek Miss Léta i datum finálového večera

Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu letních party spojených s významnými společenskými událostmi v Praze.
Finalistky Miss Léta  2018
Finalistky Miss Léta 2018
Miss Léta

Soutěž krásy Miss Léta každoročně patří k nejvýznamnějším akcím prázdninových měsíců. Z více než pětiset dívek je úspěšných pouze dvanáct, ze kterých je vybrána jediná vítězka. Letos proběhla čtyři semifinálová kola, ze kterých vždy vzešly tři favoritky. Bílá armáda, jak se nazývá kompletní dvanáctka finalistek, byla známá 28. července.  Od té doby se dívky připravují na finálový večer. Ten proběhne ve středu 12. 9. v hotelu na Václavském náměstí a vyhlášení nejkrásnější dívky léta pak ve vedlejším večerním klubu.

Právě probíhá soustředění, kde si krásky pilují rozhovory s médii, modelingové pózy a chůzi a v neposlední řadě choreografii na finálový večer. Ten bude stejně jako v loňském roce vysílán online. Na vítězku čeká kromě šance zúčastnit se světových soutěží krásy, budoucí spolupráce s módními návrháři i hodnotné ceny. Například roční pronájem automobilu.

Miss Léta 2017 Angelika vlevo a vicemiss Kristýna vpravo
Autor: Miss Léta Miss Léta 2017 Angelika vlevo a vicemiss Kristýna vpravo

O té nejkrásnější rozhodne odborná porota, složená z předních jmen českého showbyznysu, ale také z řad významných sponzorů soutěže. Vy se můžete také zapojit a to výběrem Miss Sympatie. Okouknout si finálovou dvanáctku a vybrat si svou favoritku můžete už na automobilové výstavě, která proběhne v Letňanech 1. - 2. září.

Soutěž Miss Léta je výjimečná nejen tím, že s dívkami neuzavírá žádné zavazující smlouvy, ale jejím provozovatelem je nadační fond IT People. Jde tak o spojení krásy a dobré věci. Výtěžek, který soutěž obdrží, jde každoročně na podporu studentů technických vysokých škol a propagaci technických oborů vůbec. Od loňského roku je navíc majitel Miss Léta současně majitelem Miss České republiky s.r.o. včetně ochranné známky Miss České republiky.

Miss Léta
Autor: Miss Léta Miss Léta

reklama