Známe tajemství skvělé postavy Petry Janů!

Zpěvačka Petra Janů přišla na 15. narozeniny známého českého radia a vypadala úžasně. V jednašedesáti letech má postavu lepší než leckterá dvacítka. Ale prý to není zadarmo. Za skvělou postavou Petry Janů je strašná dřina!
Zpěvačka Petra Janů na Žižkovské věži
Zpěvačka Petra Janů na Žižkovské věži
Jiří Janoušek

reklama

"On to nikdo nechce slyšet, ale je to jen o tom málo jíst a hodně cvičit," přiznala autorka hitu Už nejsem volná.

"Ráno jím jogurt s pečivem, od poledne už úplně vynechávám ovoce a k večeři si dávám jen salát. A třikrát týdně je třeba minimálně hodinu cvičit, chce to dril," smála se Janů.

"Když někam cestuji, tak si většinou dělám jídlo do krabičky s sebou, protože to, co se prodává na benzínkách, je pro mě naprosto nestravitelné," uvedla zpěvačka, která nejí vůbec sladké, protože pak hrozně přibírá.

"Jednou ročně ale ujedu a o Vánocích si pořádně dopřávám. Miluji vosí hnízda, ale rozhodně nejsem ten typ, který by jen tak seděl u talířku a uzobával. Já prostě sežeru úplně všechno, co je přede mnou. O Vánocích jsem se tak přejedla vosích hnízd, že mi pak bylo tak špatně, že už si je asi nikdy nedám," prozradila Janů svůj tip na to, jak se zbavit závislosti na oblíbeném jídle.

"A když je mi těžko, tak jdu do lesa, procházím se a poslouchám to ticho. To mi vždycky udělá dobře, duševně i fyzicky," dodala Petra Janů.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Petra Janů je příliš krásná na to, aby zůstala sama

Zpěvačka Petra Janů: Pravda o rozchodu s mladším přítelem

Video VIP zprávy: Petra Janů svou chalupu miluje

Petra Janů na chalupě: Prostě to tu miluju!

reklama

reklama