Známe vítězku Miss Léta 2018, ale i nultou Miss České republiky

Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu letních party spojených s významnými společenskými událostmi v Praze. Ve středu večer byla korunována Miss Léta 2018, kterou se stala Dominika Vinšová. To ale není vše. Během večera byla předána i korunka nové Miss České republiky.
Miss Léta 2018
Miss Léta 2018
fotograf: Zbyněk Maděryč

reklama

Ve středu večer proběhl finálový večer soutěže Miss Léta 2018. My jsme samozřejmě byli u toho! Finále se konalo ve zrekonstruovaném a znovu otevřeném luxusním klubu na Václavském náměstí. Dívky se nejdříve sešly v sushi restauraci nedaleko místa konání, kde se mohly posilnit a naposledy si oddechnout. Kolem deváté pak začalo samotné velké finále.

 

Večerem nás provedlo duo Snad Up Factory a zpěvem vše doplnil Pavel Calta. V Čechách je svět ještě v pořádku, a proto nechyběla ani promenáda v plavkách. Tam dívky ukázaly, že konkurence je opravdu veliká. Následovalo kolo otázek. Každá finalistka dostala otázky dvě. Jednu, na kterou se připravit mohla a jednu, o které nevěděla. Třeba taková finalistka s číslem devět Daniela Bauer to neměla jednoduché. „Co byste dělala, kdybyste se jednoho dne probudila jako muž?“ Daniela odpověděla: „A mohu být sprostá? No asi bych nejdříve zjistila, jak moc obdařený muž jsem a pak…bych to asi někam strčila.“ Sálem se rozezněl smích a moderátor vtipně zareagoval: „Ano, tak jak to dělá ráno každý muž."

Během večera přišlo i jedno velké překvapení. Byla korunována nultá Miss České Republiky. Tou se stala loňská 1. vicemiss Léta 2017 Iveta Maurerová. Co to znamená nultá? Robert Novotný, pořadatel soutěže Miss Léta, v červenci 2017 požádal o zapsání několika podob ochranné známky Miss České republiky. „V současné době jsme jediným pravomocným držitelem práv k názvu Miss České republiky ve smyslu průmyslových práv,“ řekl pořadatel Roman Novotný.

Miss České republiky
Autor: instagram Miss České republiky

Titul Miss Léta pak získala Dominika Vinšová z Prahy, na které se shodla osmnáctičlená porota. Vicemiss Kateřina Lišková a druhá vicemiss Nina Sattlerová.

Miss Léta 2018 4
Autor: fotograf Zbyněk Maděryč Miss Léta 2018 4

O Miss Sympatie mohli rozhodovat diváci v sále pomocí hlasovacích lístků. Nejsympatičtější dívkou se stala Ivana Khymchuk. Jediná, která není rodilou Češkou, ale pochází z Ukrajiny. Korunku získala i dívka, která to nejlépe uměla se sociálními sítěmi. Miss Léta Social media získala Daniela Bauer.

Miss Léta 2018
Autor: Miss Léta Miss Léta 2018
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak za 2 dny nám to končí.. a já vlastně ani nevím kde začíttěla bych sem přidat momenty, které mě provázely celou soutěží.. když jsem šla na poslední pražský casting, v životě by mě nenapadlo, že zažiju to, co jsem zažila... Už od semifinale jsem věděla, ze to bude bomba. Pitný režim zajištěn od @aquila_cze a hlavně @chopinvodka_cza, servis, který nám @miss_leta_cz zařídila. Po semifinále následovala celá řada společných akci - foceni, soustředění, večírky. Náš kolektiv se sbližoval a postupem času dost upevnil - ať už to, ze si navzajem žehlíme a kulmujeme vlasy, mažeme olejickem nohy a nebo se držíme na po hrozně mooc co bych chtěla napsat.. Ale teď asi k tomu nejdůležitějšímu - finale 12.9. V klubu @duplexprague , bude to show plna přehlídek, tance a zábavy. Vítězka vyhraje roční pronájem vozu od Ford CARent Prahaholky ať to dopadne jakkoliv děkuji za krásný půl rok, prodloužily jste mi život tak o tisíova10 @alex_belinger @kata.lis @nelababiradova4 @mapng @khymchuk_ivana_ @radka_erbanova @nina_sattlerova @thebaueru @anezka_seinerova @denisa_stulikova @anskodova

Příspěvek sdílený Dominika Vinšová (@dominikavinsova),

 

reklama

reklama