Znáte své muže dobře? Filmy, které odkrývají duši všech mužů

Říká se, že ženy a muži jsou z úplně jiných planet. Porozumět si navzájem činí většinou velké potíže. My jsme ale našli filmy, které odhalují duševní svět mužského pohlaví a ženám se tak podaří alespoň špetku je pochopit.
Muži
Muži
instagram/@cosmo_ru

reklama

Po čem ženy touží (2000)

Po čem ženy touží
Autor: instagram/@cosmo_ru Po čem ženy touží

Představte si na vteřinu svět, kdy muži začali číst myšlenky a chápat, po čem ženy touží. Fantastické, nemyslíte? Hlavnímu hrdinovi tohoto snímku se to podařilo. A jak ho hned každá žena milovala.  Díky režisérce Nancy Meyers a úžasnému Melu Gibsonovi můžeme pochopit, jak se muži snaží s námi manipulovat, a co od toho očekávají. Udělejte si obrázek o tom, jak to se ženami občas muži umí. 

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Hitch: Lék pro moderního muže
Autor: instagram/@cosmo_ru Hitch: Lék pro moderního muže

Ano, muži se v tomto snímku znovu snaží zneužít našich slabin a přání, aby dosáhli toho svého. Právě zde můžeme vidět všechny pasti, nástrahy a triky, které využívají, aby včas využili všeho ve svůj prospěch. Je takový film užitečný? Rozhodně! A ano, z tohoto snímku jsme se poučili, že když muž působí, že vás chce okrást, není tomu tak. Chce vás jen políbit.

Zlatíčko (2004)

Zlatíčko
Autor: instagram/@cosmo_ru Zlatíčko

Myslíte, že muži chtějí jen to jedno? Možná, ale jen do té doby, dokud nepoznají tu pravou, co to s nimi zkrátka umí. Taková žena se pro ně stane celým světem, ve kterém místo pro jiné ženy rozhodně není. Vždyť ty jiné ženy ani nepotřebuje. Potřebuje jen tu, co mu stále utíká a je nedobytná. A právě to se stalo i s hlavním hrdinou filmu Zlatíčko, který se probouzel každé ráno s jinou. Na každého ale jednou dojde...

Samec (2009)

Samec
Autor: instagram/@cosmo_ru Samec

Muži jsou také pouze lidé. A proto potřebují jako každý lásku. Někteří to ale neví, proto ani nevědí, co znamená slovo láska a jaké to je být milovanými. Vždy ale nastane chvíle, ve které jako blesk z čistého nebe přijde ta pravá. A všechno se náhle změní. Co chtějí ve skutečnosti muži? A jak se naučit s nimi manipulovat? Je to velmi snadné, stačí se stát tím, co v jejich životě schází.

Až tak moc tě nežere (2009)

Až tak moc tě nežere
Autor: instagram/@cosmo_ru Až tak moc tě nežere

Proč se nechce oženit? Proč nevolá? Jak udělat, aby se do vás zamiloval a pochopil, že vy jste ta pravá? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další získáte právě u tohoto filmu. 

How to Be a Man (2013)

How to Be a Man
Autor: instagram/@cosmo_ru How to Be a Man

Hlavní hrdina snímku zjišťuje, že je smrtelně nemocný v době, kdy mu přítelkyně sdělila, že čeká dítě. Dvě zprávy, které dovedou dovést člověka k šílenství. Tehdy se hrdina rozhodne natočit pro svého syna (z nepochopitelného důvodu se rozhodl, že se narodí syn) videotutoriál, jak žít a stát se správným mužem. Rovnou upozorňujeme, že tento film nesedne dámám, které věří, že gentleman je gentlemanem i tehdy, když zůstane sám mezi čtyřmi stěnami. Jde o vtipný a celkem drsný film, který ukazuje život a skutečné myšlenky mužů.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!