Znáte už Danniellu Westbrook? Bývalá herečka, co má ráda plastiky i kokain

Bývalá herečka Dannielle Westbrook (44) ráda předvádí své přednosti. A pro tentokrát, kdy relaxuje ve španělské Marbelle tomu není jinak. Fanoušci sice fotky nahoře bez většinou ocení, v tomto případě je tomu ale naopak a raději by jí přeplastikovaná prsa zakryli. Ne každý je zkrátka milovníkem nepodařeně nafouklých balonů...
Dannielle Westbrook
Dannielle Westbrook
instagram/@letscallbull

reklama

Herečka není známá svými filmovými počiny, ale spíše svou bouřlivou minulostí. Většinu svého života strávila po boku kokainu a plastických chirurgů. Dnes tvrdí, že již drogy nebere, i přesto je její obličej nenávratně znetvořen. V plastikách se Dannielle vyžívá nadále a zastává pravidlo: ‚‚Čím více, tím lépe.‘‘ Není tedy žádným překvapením, že se herečka přátelí se znetvořenou podobiznou Kena Rodrigem Alvesem. A aby toho nebylo málo, tak se známí před rokem ve španělské Marbelle vášnivě líbali. No, společné zájmy dvojice rozhodně má. 

Není to tak dávno, co se Westbrook opalovala na pláži v již zmíněné španělské destinaci. A pro tentokrát nechala svrchní díl plavek doma, má přeci co ukazovat. Její zestárlá a přeplastikovaná ňadra ale nikoho neohromila a Dannielle se tak opět stala negativní kritiky médií i veřejnosti.

 

Příspěvek sdílený Sunil Hatwal (@sun_hwr),

K první zkušenosti s drogami přišla britská herečka ve čtrnácti letech. V šestnácti vyhrála konkurz na roli v nekonečném seriálu ‚‚EastEnders‘‘ a v té době už byla závislou narkomankou. Třeba během svého prvního těhotenství užívala pět gramů koksu denně. Roku 2001 musela dokonce podstoupit operaci nosní přepážky, o kterou prakticky úplně přišla.

Herečka sice v posledních letech všechny utvrzovala, že už dlouhou dobu drogy nebere, v roce 2014 ale připustila, že není vyloučené, aby v tom zase začala lítat. Ten moment skutečně nastal a Westbrook loni v září přiznala, že je na kokainu znovu závislá. Dnes je prý zas v pohodě, uvidíme tedy, jak to s někdejší kráskou filmových pláten dopadne.

reklama

reklama