Zneužitý Justin Bieber v loji: VYČŮRANÁ Selena Gomez s ním šla na rande jen kvůli jednomu!

Když světem proběhla zpráva, že se Justin Bieber a Selena Gomez objevili společně na veřejnosti, nejedné fanynce ukápla slza. Že by hispánská fešanda vzala nevěrníka na milost? Tak to v žádném případě! Ukázalo se, že SelGo měla vše promyšlené…
Selena se nezdá, ale je pěkně mazaná a na Justina už dávno ohledy nebere. Jako nebral on na ní.
Selena se nezdá, ale je pěkně mazaná a na Justina už dávno ohledy nebere. Jako nebral on na ní.
archiv

reklama

Idol teenagerek Justin Bieber se musel tetelit blahem, když Selena Gomez svolila, aby si společně vyšli. Chudák stále doufá, že mu bývalka odpustí nevěru a dovolí mu, aby se jí připlazil zpátky k nohám. Jenže chyba lávky. Selena nejenže balí obden někoho jiného, ale pomsta Justinovi je pro ni opravdu sladká. Slavného exmilence totiž vytáhla na rande k bazénu, kde se k sobě celkem měli, jen kvůli slávě a penězům!

Selena Gomez zatočila s nadváhou a potěšila fanoušky.

Selena Gomez potupné urážky nesnesla: Zhubla a ukázala postavičku jako lusk! Jak to udělala?

A potvrzuje to i jedna z jejích přítelkyň, jak uvedl pro magazín People: „Absolutně neměla zájem se s ním sejít a v žádném případě nešlo o nějakou romantiku. Dokonce jeden druhého viděli po hodně dlouhé době.“ Proč se tedy se s navěky zamilovaným a zlomeným Justinem sešla? Jedním z důvodů je bezesporu pomsta za utrpení během tři roky trvajícího vztahu. Ale hlavní důvod je podle zasvěcených celkem ďábelský. Selena si setkáním s Justinem chtěla zajistit větší publicitu pro nové album. S Bieberem se podle všeho zase hezky dlouho neuvidí a jemu nezbývá, než aby dál zpytoval svědomí.

 

Selena se rozhodla svého exmilence potrápit a střídá jednoho chlapa za druhým.

Selena Gomez má Biebera NA HÁKU: Vyšli si spolu, ale ona pro Justina připravila studenou sprchu!

reklama

reklama