Zpátky do minulosti! Podívejte se na nejžhavější hollywoodské páry na Golden Globes 2018

Pro rok 2019 už známe nominované umělce a filmy. Na výsledky si ale budeme muset ještě chvilku počkat. Pojďme se rozptýlit a zavzpomínat, jak herci vypadali minulý rok!
Justin Timberlake a Jessica Biel
Justin Timberlake a Jessica Biel
Facebook/ZuhreBeauty

reklama

Hollywoodské páry jako je Justin Timberlake a Jessica Biel, Nicole Kidman a Keith Urban nebo Tom Hanks a Rita Wilson. Ti všichni se přišli projít po červeném koberci na předávání cen Zlatý Glóbus. Pojďme si připomenout, komu to nejvíce slušelo.

Justin Timberlake a Jessica Biel
Autor: Facebook/PureWow Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin Timberlake a Jessica Biel:

Zpěvák Justin Timberlake nemohl ze své ženy Jassicy Biel spustit oči. Je to jeden z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu. Vzali se v roce 2012, a mají spolu tříletou holčičku Silas.

Zlatý glóbus 2019

Zlatý glóbus 2019: Kdo byl nominován?

Hugh Grant a Anna Eberstein:

Hugh Gant a Anna Eberstein se sladili do černé barvy, což nebyla žádná náhoda. Propagují tak kampaň, která započala 1. ledna 2018 a snaží se vypořádat se sexuálním obtěžováním. Označuje se pod „hashtagem“ #TimesUp.

Hugh Grant a Anna Eberstein
Autor: Twitter/PopularCelebNow Hugh Grant a Anna Eberstein

Nicole Kidman a Keith Urban:

Nicole a Keith také nemohli chybět. Navíc herečka Nicole Kidman získala v lednu 2018 Zlatý globus v kategorii jako nejlepší herečka. Letos bohužel nominovaná není, ale to nic nemění na tom, že je to jedna z nejúspěšnějších dam svého oboru.

Nicole Kidman a Keith Urban
Autor: Facebook/big955chicago Nicole Kidman a Keith Urban

Tom Hanks a Rita Wilson:

V roce 2018 oslavil Tom Hanks se svou manželkou Ritou Wilson 30. výročí od svatby! Je to jeden z mála párů z Hollywoodu, který se může pyšnit takovým krásným výročím. A to ještě zapomínáme na skutečnost, že Tom Hanks má za sebou už jedno manželství, se Samanthou Lewes, které trvalo dlouhých 9 let. Rok od rozvodu si vzal svou nynější manželku Ritu Wilson.

Tom Hanks & Rita Wilson
Autor: Facebook/nayumem Tom Hanks & Rita Wilson

Gal Gadot a Yaron Versano:

Hvězdu filmu Wonder Woman Gal Gadot doprovodil její manžel na Zlatý glóbus. Herečka vypadala elegantně v dlouhých černých šatech. Její manžel zvolil klasický černý smoking. V jednoduchosti je zkrátka krása.

Gal Gadot a Yaron Versano
Autor: Twitter/celebs_cool Gal Gadot a Yaron Versano

Na jaké hvězdné páry se můžeme těšit tentokrát? Na Zlatý glóbus 2019 dorazí hvězdy jako Lady Gaga nebo hvězda filmu Bohemian Rhapsody Rami Malek a Lucy Boynton. 

reklama

reklama