Zpátky do minulosti! Že by Cara Delevingne oprášila oblek z dětství? Na královské svatbě byla nepřehlédnutelná!

Modelka Cara Delevingne byla ozdobou královské svatby princezny Eugenie a celému světu dokázala, že i v pánském smokingu může zářit jako opravdová hvězda! A pozor, nebylo to zdaleka poprvé! Že jí pánský styl sedí věděla už jako malý špunt!
Cara Delevingne
Cara Delevingne
instagram

reklama

Šestadvacetiletá modelka byla pozvána na královskou svatbu princezny Eugenie a Jacka Brooksbanka, která se konala v pátek 12. října. Na sobě měla dokonalý oblek od módního návrháře Artfula Dodgera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suited and booted @emporioarmani @chanelofficial hat by #nickfouquet

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Smoking doplněný o cylindr budil pozornost ze všech stran. Sama Cara se však cítila sebevědomě a jistá v kramflecích. A jak by taky ne, když už má smokingovou premiéru dávno za sebou!

Na svém Instagramu sdílela koláž dvou fotografií, které od sebe dělí více než deset let. „Kdo se oblékl lépe?“ okomentovala Cara fotku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who wore it better???

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Cara je jednou z mála slavných osobností, kterým v žilách koluje královská krev. Není tedy divu, že byla mezi pozvanými hosty. A my musíme uznat, že i když jako malá, byla v obleku roztomilá, jejím posledním smokingovým outfitem naprosto zazářila.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!