Zpěvačka Adele potvrdila spekulace: S manželem už nebydlí

Mluvčí slavné britské zpěvačky médiím potvrdila smutnou zprávu, že Adele se svým manželem Simonem Koneckim žijí odděleně. Dvojice je z konce manželství velmi zarmoucená a podle informací zahraničních médií se dlouhou dobu snažili společně fungovat a vychovávat jejich šestiletého syna. Okolí páru však tvrdí, že dvojice spolu nežila už roky.
Adele
Adele
Facebook/Adele

reklama

S ředitelem charitativní organizace Drop4Drop Simonem Koneckim se na veřejnosti zpěvačka poprvé objevila v roce 2012 a své fanoušky toho roku šokovala ještě několikrát. Tak například v červnu vydala oficiální oznámení, že se Simonem čekají miminko a už v říjnu téhož roku Adele porodila jejich chlapečka Angela Jamese.

 

Zdálo se, že úspěšná britská zpěvačka, která svým hlasem doslova ohromila celý svět, má štěstí i v soukromí. Dvojice si pečlivě chránila soukromí, vždyť i svatba proběhla v naprostém soukromí a nejinak tomu bylo při výchově syna.

 

Jenže jak se zdá, i z nebe bez mráčků může začít někdy kapat. „Adele a Simon se rozešli. Syna budou nadále vychovávat společně. Jako vždy žádají soukromí,“ oznámili zpěvaččini mluvčí s tím, že se hvězda k rozchodu nebude více vyjadřovat.

Adele předběhla své kolegy

VIDEO a FOTO: Adele trhla miliardový rekord! Dostane vás, kolik si hvězda účtuje za nová alba…

Podle britského The Mirror pár ukončil vztah už kolem Vánoc a ve společnosti se o tom vědělo.

V únoru se totiž na předávání cen Brit Awards, které Koneckiho společnost Life Water sponzorovala, objevil Simon sám. Naposledy byl pár společně spatřen na lednovém koncertu Eltona Johna v LA. Podle informací britských médií to ale není žádná velká novinka, jelikož diva s manželem už roky nežila ve společné domácnosti. Alespoň to tvrdí jejich přátelé. „Je to velice smutná situace – Adele a Simon žili oddělené životy už nějakou dobu,“ uvedl zdroj deníku Sun.

Rozchod je nepříjemná záležitost a my přejeme dvojici, aby to zvládla v poklidu a s respektem. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!