Zpěvačka Bára Basiková se potřetí rozvádí!

Zpěvačka Bára Basiková (55) příliš do společnosti nechodí. A když, tak bez doprovodu svého manžela Petra Poláka (39). Už víme proč!
Bára Basiková
Bára Basiková
Bára Basiková facebook

reklama

O tom, že třetí manželství Báry Basiková s o šestnáct let mladším producentem a příležitostným hercem Petrem Polákem zrovna neprosperuje, se mluví už nějakou dobu. Spolu se manželé ve společnosti objevili naposledy před rokem a půl.

Zpěvačka však o problémech mlžila a zvěstem o krachu manželství se bránila. „Máme se dobře. Žijeme v nádherném velikém domě za Prahou. Přes zimu býváme v Praze v centru. Neustále cestujeme sem a tam. Proto se někteří mylně domnívají, že bydlíme odděleně,“ tvrdila Bára loni serveru iDNES.cz.

 

Člověk z jejich blízkého okolí ale tvrdí opak! „Probíhá rozvodové řízení. A je docela možné, že jsou už oba rozvedeni. Petr se od Báry odstěhoval a bydlí v pronajatém bytě. Vídají se pouze, pokud si vyzvedává syna. Dělají vše pro to, aby to na něj mělo co nejmenší dopad,“ řekl deníku Blesk. Manželé spolu mají devítiletého syna Theodora.

To, že není vše úplně v pořádku, je vidět na Báře na první pohled. Vypadá strhaně a zanedbaně. Vlasy si nebarví a nechává si šedé odrosty. Pokud jde o nějakou její novou image, měla by vyměnit stylistu. Šediny jí zbytečně přidávají roky.

 

Naší dáší úžasnou a milou zákaznicí se stala také Bára Basiková, které tímto moc děkujeme za možnost zveřejnění fotek. Kožíšek liška 4v1 barva hnědá( možno ve všech barvách) Je možné jej nosit celkem na 4 způsoby. 1. jako kabát z kožešiny s 3/4 rukávy 2. jako krátký kožíšek s 3/4 rukávy 3. jako krátká vesta 4. Jako dlouhá vesta Věřte, že tento model Vás nikdy neomrzí. #sienne #sienne_cz #modnivesty #zimnimoda #blogerky #modniblogerky #moda #styl #modnistylistka #modninavrhar #modnibutik #showroom #zima #novakolekce #newcollection #fashion #kozesiny #fur #style #fashionlovers #zimnikolekce #brown #dnesnosim #fox #kabatzlisky #vestazlisky #foxfur #foxfurcoat #barabasikova #zpevacka

Příspěvek sdílel uživatel @ sienne_cz,

Hořkost rozvodu ochutnala Bára už potřetí. Prvním manželem byl Petr Jícha alias Alva Basik (55) se kterým žila sedm let. Ze vztahu vzešla dvojčata Anna a Marie(25). Podruhé byla vdaná za architekta Jaromíra Pizingera (62). Jejich manželství vydrželo osm let. Bára tehdy rozvod nesla velmi těžce. Přiznala, že měla myšlenky na sebevraždu.

 

 #rome #italy #vaticano #girls

Příspěvek sdílený Marie Basiková (@maja_maru),

Bára Basiková také po pěti letech vydává novou desku, která nese název Slzy. Album má obsahovat písně o lásce, vášni, rozchodech, manipulaci i samotě. Že by se inspirovala vlastním životem?

reklama

reklama