Zpěvačka Bára Poláková pokřtila své nové CD. A rovnou třikrát!

Báře Polákové se daří, na co sáhne. Je multifunkční matka se vším všudy. A to je dobře!
23. 4. 2018 TOP STAR: BÁŘE POLÁKOVÉ SE DAŘÍ, NA CO SÁHNE
23. 4. 2018 TOP STAR: BÁŘE POLÁKOVÉ SE DAŘÍ, NA CO SÁHNE

reklama

Bára Poláková je na své nové album ZE.MĚ náležitě pyšná. V rámci svého turné se rozhodla, ho v Lucerna Music baru pokřtít rovnou třikrát. „Bylo to krásný. Byly to euforie každý ten večer. To první cédéčko, které se křtilo, je zničený. Jak se tolikrát polejvalo. Ale to druhý zatím pořád drží,“ prozradila nám Bára.

V kapele má Bára skoro samé chlapy. Je s tím spokojená? „S tím jsem také spokojená! Je to perfektní. Dokonce tady bude ještě kvarteto. Takže to jsou ještě čtyři další muži navíc. Je to super energie,“ řekla zpěvačka. Na svůj křest pozvala lidi, kteří se v jejích klipech objevují. Dorazila například herečka Marta Issová, Petra Nesvačilová, Ivana Chýlková nebo otec Bářiných dětí Pavel Liška.

 

 #lucernamusicbar #krest no1 #zeme #tour #music #musicforever @liska_pavel_vandrak

Příspěvek sdílený Barbora Poláková (@barbora_polakova_ofiko),

Už je to 5 měsíců, kdy se Bára v klipu s názvem Po válce ostříhala. Chce u účesu na kluka zůstat nebo si zase nechá narůst dlouhé vlasy? „Já jsem to tehdy vlastně vůbec neprožívala. Protože když máte ty miminka, tak se úplně často do zrcadla nekoukáte. Takže jsem to občas zjistila, že jsem krátkovlasá v zrcadélku nad umyvadlem,“  

Slavnostní skleničku na přípitek si Bára dát nemohla. Zpěvačka stále kojí. Důležité ale je, že si svůj koncert pořádně užila.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!