Zpěvačka Eva Pilarová má ráda mladší partnery - vedle nich prý nestárne

Zpěvačka Eva Pilarová má prý ráda mladší partnery. Vedle nich prý jednoduše nestárne! S některými z nich si zazpívala na nové desce s názvem "Pilarka a přátelé". Dokonce na samotný křest dorazil i Karel Gott!
20. 3. 2018 TOP STAR: ZPĚVAČKA EVA PILAROVÁ MÁ RÁDA MLADŠÍ PARTNERY - VEDLE NICH PRÝ NESTÁRNE
20. 3. 2018 TOP STAR: ZPĚVAČKA EVA PILAROVÁ MÁ RÁDA MLADŠÍ PARTNERY - VEDLE NICH PRÝ NESTÁRNE

reklama

Nová deska duetů je plná překvapení. Většinu z nich totiž Eva Pilarová nazpívala s mladšími partnery a to rovnou o několik generací. Se zpěvačkou si na desce zazpívali třeba Vojta Dyk nebo rapper El Nino. Ano! Slyšíte dobře - Eva Pilarová a rap!

 

‪V neděli 01.10.2017 18:00 ,premiera klipu "Elnino feat.Eva Pilarová-Brno" ‬

Příspěvek sdílený EL'NINO A55OCIAL MU5IC (@elninoworld),

Eva Pilarová natočila videoklip a už má tisíce shlédnutí! Při pohledu na Evu vás napadá jediné, jak to ta ženská dělá, že na prahu 80tky vypadá tak skvěle? Za všechno prý mohou právě mladí kluci! „Mám mladšího manžela. Zpívám výhradně se zajíci. Nejmladšímu je 16 let. A snažím se myslet pozitivně a nekazit si ničím náladu,“ prozradila Eva.

 Na duet kývl Evě i stále mlád Karel Gott! Hit “Dotýkat se hvězd“ tihle dva nazpívali před 54 lety. „Změnili jsme se oba od té doby převelice, ale byla to písnička, kterou jsme milovali. A když se připravovala tahle deska, tak jsem si říkala, že by bylo fajn, že bychom si to zopákli a on byl hned pro!“ řekla Eva.

„Kdyby nám tehdy někdo řekl, že v roce 2018 to ještě budeme zpívat a že to zpíváme lépe, tak bych řekl, že je to utopie,“ řekl Karel Gott. A jaké je tajemství této úspěšné dlouholeté spolupráce? Prý souhra souznění. Eva Pilarová si ke svým 80tinám nadělí kromě cedečka také televizní dokument, ve kterém prý prozradí to, co ještě nikdy neřekla! Tak se nechme překvapit!

Eva Pilarová si ke svým 80tinám nadělí kromě cedečka také televizní dokument, ve kterém prý prozradí to, co ještě nikdy neřekla! Tak se nechme překvapit!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!