Zpěvačka Heidi Janků přiznala úchylku

To by snad nebyla žena ženou, kdyby nemilovala nakupování. Zpěvačka Heidi Janků si sice oblečení vybírá s rozumem, ale boty, to je její smrt.
Boty jsou pro Heidi Janků prostě největší hřích života
Boty jsou pro Heidi Janků prostě největší hřích života
Jiří Janoušek

reklama

Nízké, vysoké, páskové či kozačky. Žádným botám, které Heidi padnou do oka, rozhodně neodolá. „Když jdu nakupovat, tak v obchodním centru ráda zabrousím všude, ale stejně pak skončím v obchodě s botami. Sice jich mám doma slušnou sbírku, ale ani tak se nedokážu udržet. Nakupování bot je pro mě úchylka,“ přiznala na sebe sympatická zpěvačka.

Mnohé ženy jezdí nakupovat boty především do Itálie či Ameriky, Heidi zůstává věrná domácím produktům. „Mé nejlepší úlovky vždy najdu ve Zlíně.“ Jednou se jí dokonce stalo, že kvůli botám celou noc nespala. „Byla jsem s manželem v Hamburku a zakoukala jsem se do jedněch balerínek. Jenže ty stály 150 euro a díky ceně jsem si to hned rozmyslela. To jsem však neměla dělat. Celou noc jsem nespala a myslela a myslela na ty božské boty. Takže nakonec zvítězila touha nad rozumem a já si je šla koupit. Ten pocit slasti, když jsem si boty vezla domů, byl prostě nepopsatelný,“ přiznala na sebe Heidi.

Šatičky si ráda zpěvačka obléká v létě
Autor: Jiří Janoušek Šatičky si ráda zpěvačka obléká v létě

Co se týče oblečení, to má v šatně Heidi velmi různorodé. Od společenských šatů, které si většinou nechává šít, až po jeansy, trička či svetříky. „Oblečení si kupuju celkem běžné a beru ho jako suvenýr z cest. Rozhodně si nepotrpím na značkové a drahé oblečení. Necítím se v něm dobře a přirozeně.“

Nejraději nosí obyčejná bílá trička s potiskem, k nim rovné nebo klasické džíny a široké kšandy. „Možná to zní jako klišé, ale jeansy jsou pro mě tou nejdůležitější věcí ve skříni. Nenosím je jen v létě, to si raději obleču šaty a odhalím nohy.“ Boty Heidi miluje, ale nemá ráda kabelky. „Raději svůj outfit doplním kloboukem či kšiltovkou.“ Jak sama dodává rozhodně se neřídí módními trendy a dává přednost pohodlí.

 

-juf-

Ani výzdoba okolo domu nesmí chybět

Doma u zpěvačky Heidi Janků: Vánoce oslaví klasicky, ale koncem roku prchá. Víme kam!

Heidi Janků vypadá pořád jako mladice

Nedělní návštěva Prima Style: U sexy Heidi Janků

Heidi Janků ve své prostorné kuchyni

Takhle bydlí Heidi Janků!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!