Zpěvačka Rita Ora překvapila 400 dětí, když nečekaně přišla do svého rodného města

Známá popová zpěvačka Rita Ora překvapila více než 400 dětí, když nečekaně navštívila své rodné město Kosovo, aby podpořila charitativní akci Soccer Aid pro UNICEF 2019.
Rita Ora
Rita Ora
twitter.com/RitaOra

reklama

Osmadvacetiletá britská ikona, která je od roku 2013 členem charitativní organizace UNICEF, překvapila ve středu svou účastí více než 400 dětí na akci zvané Activate, která se uskutečnila v hlavním městě Prishina.

Rita Ora
Autor: twitter.com/KosInnovations Rita Ora

Zpěvačka svou návštěvou podpořila UNICEF, který pomáhá dětem ve 190 zemích světa a setkala se s řadou mladých lidí, za které tato organizace bojuje. Britská umělkyně opustila své rodné město Kosovo ve věku jednoho roku a nyní se sem vrátila, aby pomohla těm, co to nejvíce potřebují.

Rita Ora a Andrew Garfield

Nový pár na obzoru? Rita Ora randí se Spidermanem!

„Jsem tak šťastná, že jsem zpět ve svém rodném městě a jsem poctěna, že jsem se mohla setkat s dětmi a rodinami, které jsou podporovány mezivládní organizací UNICEF,“ svěřila své nadšení zpěvačka.

Rita Ora
Autor: twitter.com/RitaOra Rita Ora

„Je to vůbec moje první cesta s touto organizací a je vidět, že její pomoc je efektivní. Podporuje jejich rozvoj, zajišťuje zdravotní péči a základní vzdělání. Je důležité, abychom UNICEF podporovali,“ řekla Ora.

Rita Ora
Autor: twitter.com/RitaOra Rita Ora

„Nemůžu se dočkat, až každému řeknu více o této práci. To, co jsem tu viděla, lidi, které jsem potkala - těším se, až každému vysvětlím, proč jsem na tuto práci pyšná,“ dodala zpěvačka.

reklama

reklama