Zpěvačka Sabina Laurinová se pochlubila – Vojtkova dcera roste do krásy!

Premiéra nového muzikálu byla dobrým důvodem k tomu ukázat trochu ze svého soukromí, což si byly slavné osobnosti vědomy. Ukázat krásnou dceru nezapomněla ani zpěvačka Sabina Laurinová (42).
Zpěvačka Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou, která chce být tanečnicí
Zpěvačka Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou, která chce být tanečnicí
Jiří Janoušek

reklama

Krásná dvanáctiletá dcera Laurinové Valentýna, kterou má zpěvačka ze vztahu s rockerem Pepou Vojtkem (48), vyrazila se svou mámou do společnosti. Nádherné vlasy a štíhlou postavu evidentně zdědila po mamince. Ze sympatické holčičky se postupně klube půvabná slečna.

Podle svých slov však zpěvačkou po rodičích být nechce. Jejím snem je být tanečnicí, což není zase od branže rodičů tak daleko. Pohybové nadání má nejspíš také po Sabině, která se v posledních letech objevuje v různých muzikálech.

Krásné dcery v poslední době ukazuje i Stanislav Gross s manželkou Šárkou. Ti mají společně Denisu a Natálii. Jedenáctiletá Natálie se vrhla na zpívání a tanec, a podle přítomných jí obojí jde moc dobře. Bývalý premiér Gross je na svou dceru náležitě pyšný.

Už pár měsíců se spekuluje o vážné chorobě Stanislava Grosse, což jeho žena striktně popírá. Gross podle jejích slov s jistou chorobou v současné době bojuje, ale nejde o žádnou závažnou nemoc. Z okolí uniklo, že jde o potíže s páteří.

-juf-

 Sabina Laurinová je schopná sníst celý štrúdl na posezení

Proč ukazuje Sabina Laurinová svoje nahé fotky cizím chlapům?

Video VIP zprávy: Sabina Laurinová s Janou Švandovou si spolu zahrály v sitcomu Drahá tchyně

Švandová a Laurinová: To je ale přitažlivost!

Šárka Grossová si musí půjčovat peníze, aby se s dcerami uživila.

Grossová vyfoukla premiéru Gottové 

reklama

reklama