Zpěvačka Taylor Swift opět ukázala jak velké má srdce. Slavné hvězdy učte se!

Taylor Swift
Taylor Swift
instagram

Mladá světice, tak by se dala popsat zpěvačka Taylor Swift. Osmadvacetiletá textařka a zpěvačka zkrátka umí konat dobro. Mnohé hvězdy by se od ní mohly učit. Na začátku října sdílela Sadie Bartell na svém Twitteru dojemnou prosbu o pomoc. „Ahoj všichni, jsem velice nervózní, nikdy jsem nic podobného nedělala. Prosím, pokud můžete, pomozte mi a mé rodině, modlete se za nás. Děkuji vám.“

Mladá slečna se totiž přihlásila na webovou stránku "GoFundMe", kde má každý možnost se zaregistrovat a od ostatních lidí získat finanční obnos, pokud se nachází v tíživé situaci. Sadie se snažila pomocí stránky získat peníze na léčbu své matky, která je v kómatu. Maminka Lauriann je v domácí péči a dcera se o ni stará 24 hodin denně. ¨Následně na své sociální síti poděkovala Taylor Swift za to, že ji v takové době drží nad vodou. A teď to hlavní. Nějakým zázrakem se tento post dostal k samotné zpěvačce a ta neváhala okamžitě pomoct. Dívce poslala okolo 360 tisíc korun. Odměnila ji tak za fanouškovskou věrnost. Svůj dar podepsala jako: „S láskou Taylor, Meredith a Olivia Swift,“ což jsou její kočičky.

 

Devatenáctiletá Sadie pak poděkovala přes Facebook. „Všichni, kdo mě znáte, víte, že Taylor je můj život. Objeví se vždy, když ji potřebuju. Taylor, jsi světlo na konci tunelu a je to ta nejlepší věc, která se mi mohla stát.“

Není to ale její jediný dobrý skutek. Letos pomohla i osmiletému Jacobu Hillovi, který trpí autismem. Zpěvačka mu v zákulisí po svém koncertě v Houstonu předala 230 tisíc korun na asistenčního pejska. „Přišla k němu a neviděla jeho nemoc, ale pouze jeho. Klekla si na kolena a on na ni zakřičel “ahoj“, koukala mu do očí, i když věděla, že to zakřičel dost hlasitě, bylo tam tolik věcí, co se děly okolo. Je tak milá,“ řekla po události Jacobova maminka.

V červeni zase věnovala volné vstupenky na koncert policistům a hasičům Weymouthu (Massachusetts), po té, co ve službě zamřel jejich kolega Michael Chesna.

Je vidět, že Taylor má dobré srdce a i díky tomu je tak úspěšnou a oblíbenou zpěvačkou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When you forget to DVR Meredith and Olivia’s favorite shows, Claw & Order SVU and Grey's Acatomy.

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift),

reklama