Zpěvačka Toni Braxton na dně. Jedna rána za druhou…

Americká r´n´b zpěvačka Toni Braxton (45) se po dvanácti letech rozvedla s manželem Kerim Lewisem. Aby toho nebylo dost, bojuje s nebezpečnými nemocemi.
Zpěvačka má neskutečně krásnou a dokonalou postavu
Zpěvačka má neskutečně krásnou a dokonalou postavu
facebook

reklama

Informaci o rozvodu potvrdil v rozhovoru pro magazín People její mluvčí. Zpěvačka sama přiznala, že s ní rozchod velmi otřásl.

„Rozešli se přátelsky a oba se budou podílet na výchově jejich dvou synů, Denima (11) a Diezela (10),“ uvedl mluvčí zpěvačky. Vztah dvojice se rozpadl již v roce 2009 a sama zpěvačka přiznala v rozhovoru pro TV VH1, že s ní rozchod velmi otřásl. „Musela jsem si vymyslet nový životní plán, který s manželem neměl nic společného. Byla jsem na všechny naštvaná. Nemohla jsem uvěřit, že se mi to stalo. Měla jsem pocit, že jsem člověk bojující s množstvím problémů a najednou přišel další.“

Svou kariéru odstartovala rodačka z Marylandu v 80. letech spolu se svými čtyřmi sestrami v kapele The Braxtons. Tehdy si jí všiml producent Antonio 'L.A.' Reid a Kenneth 'Babyface' Edmonds. V roce 1993 vydala debutové album a o rok později získala cenu Grammy v kategorii Nejlepší nováček. Za svou kariéru si tuto cenu odnesla šestkrát.

Zpěvačku v životě provázejí velmi těžké zdravotní problémy. Trpí totiž nebezpečným autoimunitním onemocněním systémový lupus erytematodez, přičemž na tuto chorobu zemřel i její strýc. Mimo jiné je i po operaci nezhoubného nádoru.

-juf-

 

Také si přečtěte:

Katy Perry poprvé pro Vogue prozradila, jaké bylo její nevydařené manželství s komikem Russellem Brandem.

Katy Perry: O rozvodu jsem se dozvěděla esemeskou!

Manželství Jennie Garth a Petera Facinelliho se definitivně rozpadlo. Trpí tím jejich tři dcery.

Hvězda z Beverly Hills 90210 Jennie Garth: Rozvod!

Miley Cyrus a její otec Billy Ray

Miley Cyrus je na dně: Rozvod rodičů!

reklama

reklama