Zpěvák Dan Bárta: Šel se radši zahrabat

Po ramena v písku a kolem hlavy se míhá lopata bagru. Proč se zpěvák Dan Bárta (43) i s kapelou nechal zahrabat?
Dan Bárta skončil v písku
Dan Bárta skončil v písku
René Miko

reklama

Že by konec kariéry. Naopak. Zpěvák se ani nezbláznil (jak by se někomu mohlo na první pohled zdát). Pouze chtěl mít zajímavé fotky k novému albu a zároveň k připravovanému turné “Maratonika Tour 2013“.

Ve vojenském prostoru Bárta donutil i ostatní členy své skupiny, aby si vlezli do vykopané jámy v písečných dunách a nechali se „dobrovolně“ zasypat.

„Nemohu říci, že bych samým nadšením nemohl ani dospat. Mířil na mě fotoaparát a já se tvářil krásnější, chytřejší a mladší než vlastně jsem. Mám rád, když je fotograf neviditelný a mohu si dělat, co chci. Je ale fajn, že občas najdu odvahu k tomu, abych lidem ukázal, jaký nejsem,“ vtipkoval Dan Bárta během focení až se mu mlžily brýle.

Zpěvák si ale nenajal profesionálního bagristu a radši šetřil. Nechal stroj obsluhovat fotografa Jakuba Klima, který si focení na rozdíl od „zahrabaných“ pořádně užíval.

„Obsluhu stroje jsem si vzal na starost přímo já sám a fotili jsme i s takovými pouštními brýlemi. Hned jsem si v hlavě představil propojení civilizace, poušť, prach …“ nadšeně popisoval Jakub Klimo.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Dan Bárta zpíval pro Jazz Dock

Dan Bárta zpíval zadarmo. Víme pro koho!

Video VIP zprávy: Dara Rolins natočila nový videoklip

Spadla z oblakov? Dara zase překvapila!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!