Zpěvák Sam Smith odhalil, proč podstoupil liposukci ve 12 letech

Známý zpěvák odhalil, že jako malý byl velmi buclatý, a tak se rozhodl navštívit odborníky a podstoupil liposukci již ve 12 letech. Jeho silnější postava ho velmi trápila a kvůli tomu se utápěl v depresích. Co dalšího na sebe prásknul? Budete se divit!
Sam Smith
Sam Smith
twitter.com/PageSix

reklama

Zpěvák se svěřil v talkshow I Weigh Interviews, kterou na svém Instagramu uvádí herečka Jameela Jamil, že pohlaví není to, co ho definuje. „Jsi jen ty, nezáleží na pohlaví, takhle to beru. Nejsem muž, ani žena. Myslím, že jsem někde mezi – ve středu,“ řekl Smith.

Sam Smith
Autor: Instagram.com Sam Smith

Ve své intimní zpovědi pokračoval. ‚‚Jako malý jsem vedl válku mezi mnou samým a mým tělem. Myslím, že v mých myšlenkách, co se týká těla, jsem spíše jako žena. Někdy sedím ve svém křesle a přemýšlím, zda bych měl jít na změnu pohlaví. Je to něco, o čem stále přemýšlím, ale nemyslím si, že je to správná cesta.“

Miley Cyrus

„Na pohlaví nezáleží, láska je láska,“ tvrdí Miley Cyrus

V minulosti byl zpěvák velmi obézní. V 11 letech navštívil plastického chirurga a ve svých 12 letech se rozhodl podstoupit liposukci. Ovšem podle jeho slov, byl efekt pouze dočasný. Zákrok sice byl úspěšný, ale zpěvák měl k jídlu pořád stejný vztah jako před operací a neustále se přejídal, tak měl brzy zpět svou postavu.

Sam Smith
Autor: profimedia.cz Sam Smith

Sympatický interpret se svěřil, že setkání s Jameelou Jamilou mu změnil život.

reklama

reklama