Zpěvák Sebastián obdržel řadu ocenění. Radost mu však překazil problém s hlasivkami

Zpěvák Sebastian nám hezky šplhá nahoru. Před pár dny získal ocenění pro nejúspěšnějšího mladého autora populární hudby a tak by se čekalo, že tuhle "událost" vyzpívá do světa! Bohužel Sebastiana, teď ale zlobí hlasivky, což je zpěvákův nejdůležitější pracovní nástroj.
18. 6. 2018 TOP STAR: ZPĚVÁK SEBASTIAN PŘED PÁR DNY ZÍSKAL OCENĚNÍ PRO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO MLADÉHO AUTORA POPULÁRNÍ HUDBY
18. 6. 2018 TOP STAR: ZPĚVÁK SEBASTIAN PŘED PÁR DNY ZÍSKAL OCENĚNÍ PRO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO MLADÉHO AUTORA POPULÁRNÍ HUDBY

reklama

„Mám takový menší problém s hlasivkami. Takže je potřeba trochu upravit ten režim a malinko mě to donutilo k zamyšlení. Čeká mě spousta koncertů. Tak jsem si říkal, ty jo, co kdybych zpíval svůj poslední. Tak najednou všechno ty věci okolo, za kterýma jsem se hnal, tak budou v podstatě k ničemu. Když to zdraví není v pořádku, tak ti žádný úspěch ani sláva nepomůže,“ prozradil Sebastian.

A zrovna ty ocenění přijdou v takovou dobu. „No, aspoň nějaký bonus. Jako není to nic vážného. Budu bojovat a věřím, že to dobře dopadne,“ řekl. Sebastian má před sebou nabité léto plné koncertů. Takže věříme, že se vykurýruje. A pak má ještě jednu velmi hezkou povinnost. Ochranný svaz autorský ho ocenil jako nejúspěšnějšího mladého autora populární hudby. O úspěch se musí podělit s celou kapelou. „Ještě k tomu byl takový bonus, to mě překvapilo ze všeho nejvíc, že k tomu byly peníze. A jak jsem si sednul s tím šekem zpátky do hlediště, tak mi kluci z kapely řekli: no, tak konečně mi zaplatíš tu dovolenou, jak jsi slíbil. Takže peníze se rozdělí do kapely a pojede se na dovolenou,“ řekl zpěvák.

 

OSA - NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ AUTOR ROKU DO 30ti LET - Bylo nám ctí se zúčastnit takhle krásného večera po boku českých hudebních ikon a skladatelů. Za poslední dobu, kdy procházím poměrně těžkým obdobím, se můj žebříček hodnot obrátil vzhůru nohama. Co bylo dřív na prvním místě, je pro mě s odstupem času velmi pomíjivá záležitost. Vím, jaké to je, když se kolem vás všechno točí a vím, jaké to je, když se uplně nedaří. Ctižádostivost, cílevědomost, úspěch a sebereflexe vždycky byly ty věci a vlastnosti, které mě hnaly dopředu ale zárověň brzdily od opravdových životních hodnot. Právě v tomhle zjištění či duchu, by se měla naše nová deska nést. Osud stějně zamíchá kartama tak, jak se mu to zdá nejlepší. Tahle cena patří taky @oddproductioncz ,který všechny písně od první až do uplně poslední produkoval a na většině se společně semnou autorsky i podílel. @mahdies @dominiksmutny_ udavájí všem příběhům co prožíváme to správné tempo a bez nich bych určitě neprožíval situace, které se do písní promítají. Extrémně si vážím našeho týmu @jiriremsa @bubis_tomas @pavelbuchtele @jugiudg @warnermusiccz - vy dáváte vítr do plachet naší lodi. Vážím si toho, že mladí umělci tvoří a snaží se dělat hudbu pro další generace a bez rozdílu na to, kdo co vyhrál v tabulkách nebo hitparádách, tahle cena je nás všech. PS: je krásná co ? Hudbu děláme pro vás fanoušky ale trofeje potěší ! Děkujeme vám !  #sebastianmusic #sebastian #band #music #singer

Příspěvek sdílený Sebastian Navratil (@sebastian_officialni),

Asi lepší, než kdyby Sebastianovi připomněli, že už jednu holku má. A to opravdu má. Jen je to taková paní Columbová. Na sociálních sítích se s ní Sebastian v objetí nikde neukazuje. Je to prostě tajnůstkář. „Známe se dlouho. Je se mnou od začátku. Takže mě zná nejlépe,“ prozradil Sebastián.

Zpěvák si po létě dá volno od koncertů, aby se mohl věnovat své další desce, která mu vyjde příští rok v březnu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!