Zpěvák Tomáš Klus koncertuje s boreliózou

Muzikant Tomáš Klus vystoupil na "Labefestu". Na tom by nebylo nic tak divného, nebo výjimečného. Kdyby tam ovšem nevystupoval s boreliózou. Ta mu bohužel propukla po kousnutí klíštětem. A jak to "nakažený" Tomáš zvládl?
13. 5. 2018 TOP STAR: MUZIKANT TOMÁŠ KLUS VYSTOUPIL NA "LABE FESTU" - VYSTUPOVAL S BORELIÓZOU
13. 5. 2018 TOP STAR: MUZIKANT TOMÁŠ KLUS VYSTOUPIL NA "LABE FESTU" - VYSTUPOVAL S BORELIÓZOU

reklama

O Tomášovi bylo řečeno skoro všechno. Tentokrát jsme se zaměřili na jeho zvláštnosti, než na kariéru. Jaké má Tomáš Klus požadavky a co všechno s sebou nosí na jeviště? „Já mám skromné požadavky. Chci jenom lentilky hnědé barvy, pětilitrovou mísu a plakát nahé princezny Ley,“ zavtipkoval zpěvák.

 

INSPIRATION  be happy !!  Tome, chci Ti tímto za všechny poděkovat a to né jen za to jak dobře zpíváš a jakou show děláš na pódiu ale hlavně za ta cenná slova a atmosféru, kterou nám přinášíš. Jsi neuvěřitelnou inspirací toho, jak by měl vypadat každý z nás. Myslím tím úsměv, radost a oči plné lásky a vděčnosti. A ten konec, kdy jsi zpíval mantru.. všude byl cítit klid.. nastalo ticho.. v tu chvíli bylo okolí plné pozitivní energie, jakou jsem do teď nezažila.. takhle pozitivní by měla být každá veřejně známá osobnost. Svět by byl hezcim místem. Děkujeme! #tomasklus #klus #labefest #festival #decin #koncert #pozitivni #energie #silamysleni #positivethinking #thinking #dream #lifeisbeautiful #nice #enjoyment #photooftheday #music #hudba #enjoyyourlife

Příspěvek sdílený Janka (@jankadailystories),

Pořád nám na něm něco nesedělo. Až po chvíli rozhovoru jsem se dozvěděl proč. Tomáš přijel na koncert s boreliózou. V ten moment mě napadlo, proč tak hazarduje se svým zdravím. „Mě totiž uštklo klíště. A drží se mě jakási borelióza jako klíště. Radši než bych rušil koncerty, tak omezuji spíš ten doprovodný program a věnuji se koncertu,“ prozradil Tomáš.

Na Labefestu kde Tomáš vystupoval je zvláštní atrakce. Takzvané prolétnutí přes Labe. Vypadá to tedy šíleně, ale minulý rok to už absolvoval Pekař a letos volba padla na Tomáše.  Ten ovšem z důvodu svého zdravotního stavu za sebe poslal svého švagra. Ten harakiri let přežil a byl to parádní let. Koncert Tomáš odzpíval perfektně. Lidé ani netušili v jakém šíleném stavu právě je. Doufejme, že se z toho co nejdříve dostane. Tahle bakterie není sranda.

reklama

reklama