Zpěvák Zayn Malik prodává svůj londýnský dům: Za všechno může Gigi Hadid!

Zpěvák Zayn Malik (25) má údajně v plánu prodat svůj dům v severní části Londýna a natrvalo se přesunout do New York City. A co, nebo kdo stojí za tímto rozhodnutím? Jak se zdá, prsty v tom nemá nikdo jiný než krásná Gigi (23)!
Gigi Hadid a Zayn Malik
Gigi Hadid a Zayn Malik
instagram/@spletnik_ru

reklama

Podle informací deníku The Sun je populární zpěvák v New Yorku šťastný, jako nikdy předtím. Svou roli v tom hraje hlavně jeho staronová láska, topmodelka Gigi Hadid, se kterou kromě několika měsíční pauzy, chodí Zayn už více než dva roky. Není divu, že se novináři domnívají, že za prodejem londýnského domu stojí právě krásná Gigi.

Spekuluje se také o možném společném bydlení tohoto dokonalého páru, což se jeví jako naprosto pochopitelné vzhledem k současné situaci. Dvojice bez sebe nedá ani ránu, štěstí z nich přímo srší a společné bydlení tak alespoň prověří, jak pevný jejich vztah doopravdy je.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ⭐Gigi Hadid⭐ (@topmodel_gigi),

 

Londýnský dům koupil bývalý člen kapely One Direction před šesti lety za v přepočtu téměř 113 milionů korun! Nemovitost se může pochlubit vířivkou, čtyřmi přijímacími místnostmi, stejným počtem koupelen, obrovským vinným sklípkem, či venkovním bazénem a parní lázní.

„Zayn má pocit, že už nastal ten správný čas pro prodej domu a přesun do NY, protože si uvědomuje, že v posledních měsících dům téměř nevyužíval,“ řekl nejmenovaný zdroj deníku The Sun.

Slavná modelka si užívala dovolenou se svým staronovým přítelem

To je lásky: Slavná modelka si užívala dovolenou se svým staronovým přítelem

Nejdřív návrat k bývalé lásce, teď stěhování do New Yorku. Nabízí se otázka, zda se náhodou také brzy nedočkáme žádosti o ruku, jako tomu bylo v případě zpěváka Justina Biebera (24) a modelky Hailey Baldwin (21)?  Co myslíte, za jak dlouho se bude na Gigině levém prsteníčku blýskat zásnubní prstýnek?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!