Zpráva pro fanoušky Rychle a zběsile. Přímo od Vina Diesela

Z vícero stran se potvrzují informace, že práce na filmu Rychle a zběsile 7 se rozběhnou už tento měsíc. Oficiální termín byl už před časem stanoven na 31. března. Informaci potvrdil na Facebooku i Vin Diesel, který pověsil emotivní vzkaz Paulu Walkerovi.
Kamarád, který bude chybět - Paul Walker
Kamarád, který bude chybět - Paul Walker
facebook

reklama

"Jdeme na to tenhle měsíc, Pablo. Vím, že jsi se mnou," napsal Vin Diesel na svůj Facebook. Přestože produkce zvažovala i přeobsazení role Paula Walkera (ten stihnul natočit přibližně polovinu svých scén) a ve hře byl jednu dobu také jeho mladší bratr, nakonec se příběh přepisoval tak, aby se natočené scény daly použít.

Vin Diesel (alias Dominic Torett) také napsal: "Proměna na Doma byla vždycky zajímavá, ale tentokrát nám přibyl ještě další cíl. Společná snaha udělat nejlepší film celé série."

Premiéra byla původně naplánována na 10. 4. 2015 a termín se zatím neposouval. Dotáčení by teď mělo zabrat šest až osm týdnů a většina scén se bude odehrávat v Atlantě.

VIDEO – nádherný sestřih Paula Walkera v předchozích dílech:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

A Tribute to Paul Walker

Mohlo by vás zajímat:

Paul Walker ve filmu Brick Mansions

Poslední role Paula Walkera před smrtí: Máme ukázku

Paul Walker s dcerou Meadow (vpravo) loni v Montrealu

Šok pro rodinu: Zvrat v dědictví Paula Walkera

 


reklama

reklama