ZPRÁVA PRO FANYNKY: Člen skupiny One Direction je právě v Čechách! Co tu dělá?

Jeden ze členů skupiny One Direction, Louis Tomlinson, zavítal do České republiky kvůli fotbalu. Fanynky jsou ve střehu, nic jim neunikne.
Tak který z nich navštívil Prahu?
Tak který z nich navštívil Prahu?
Instagram.com

reklama

Tato popová hvězda následovala takové celebrity, jako jsou třeba Elton John a Delia Smith a stala se majitelem fotbalového klubu. Tomlinson koupil třetiligový klub Doncaster Rovers. Zřejmě jim jejich zpívání dobře vynáší.

Louis Tomlinson má svůj fotbalový klub Foto:

Louis v Doncasteru vyrůstal, fotbal miluje a často si ho i sám zahraje. Například na nějaké charitativní akci. Nyní se objevil i v Čechách, přímo v Uherském Hradišti, kde hrála Anglie proti Portugalsku na mistrovství Evropy do 21 let. Zápas skončil 0:1. Což ho určitě nepotěšilo.

Byl viděn na fotbalovém zápase v Uherském hradišti Foto:

Asi si udělal výlet, aby zapomněl na své nelehké období, plné velikých změn. Po odchodu Zayna Malika z One Direction, s kterým trávil nejvíce času a byli dobří kamarádi, zažil další ztrátu a bolestnou událost: Po čtyřech letech se rozešel s přítelkyní, i když to byla zřejmě jeho chyba. Během turné v Asii se totiž v bulvárních plátcích objevila informace (ještě před oficiálním rozchodem), že byl k ránu viděn v hotelovém bazénu, jak se líbá s neznámou slečnou.

Pár se již rozešel
Autor: social media Pár se již rozešel

Momentálně se oddává bujarým večírkům, vymetá londýnské kluby a každou chvíli se někde ukáže s mladou slečnou – pokaždé s jinou. Nedávno se objevily informace, že si to rozdával na hotelovém pokoji se třemi dívkami najednou. Slušný grupáček!

I zdánliví vzorňáci dokážou zlobit – One Direction Foto:

Dneska by měl být na koncertě v Norsku, ale podle Twitteru ještě neopustil se svými kumpány Prahu.

Patří mezi floutky, kteří rádi utrácejí své „těžce“ vydělané prachy a nemá moc vstřícnou a milou povahu. Je nafoukaný a často dost nepříjemný.

Fanynky One Direction ho zbožňují Foto:

 

Fanynky šílí, Louis je Čechách  Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!