Zraněná herečka Tereza Brodská se připravuje na soud. Požaduje bolestné!

Kvůli zranění, ke kterému přišla v jednom holešovickém podniku, je už šest týdnů upoutána na lůžku a přichází o kšefty! A tak se rozhodla požadovat finanční náhradu!
Tereza Brodská
Tereza Brodská
Instagram/miss_louny

reklama

Tereza byla jednou z gratulantek na narozeninové oslavě firmy s luxusním nádobím. „V momentě, kdy jsem se chystala jít popřát na pódium kamarádovi k jeho firemnímu jubileu, šlápla jsem do osmdesáticentimetrové díry mezi pódiem a schodem. Jen jsem vyjekla bolestí. Byla tam tma a nechápu, jak nějaký podnik může toto místo neoznačit reflexní páskou,“ pronesla tehdy bezprostředně po tom, co se zranila.

Tereza Brodská

Tereza Brodská oslavila padesátiny! Vypadá pořád fantasticky?

Jenže ale nemohla tušit, že to bude tak vážné. Naštípla si kost a přetrhala vazy v kotníku. A také nastaly komplikace. Hematom se jí zanítil a proto bylo nutné herečku hospitalizovat. Po šesti týdnech ji sundali ortézu a čeká ji dlouhá rehabilitace.

Hned druhý den, co se Tereza zranila, měla začít natáčet jeden z nekonečných seriálů. Avšak musela jeho natáčení a veškerou další práci zrušit a tím přišla o velké peníze. Nikdo se však jménem podniku neomluvil. Herečka tak zahájila právní kroky a bude požadovat finanční náhradu.

reklama

reklama